Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rent a car v6 ( Mobil Uyumlu ) Full sürümü yandex indirme linki

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rent a car v6 ( Mobil Uyumlu ) Full sürümü yandex indirme linki

Selamun Aleyküm değerli arkadaşlar.
    Eski sitemizde sürekli script pa ylaşımı yapıyordum.Uzun bir süre yurt dışında idim.Türkiye ye geri döndüm ve şimdi sizlere hiç bir yerde bulamayacağınız mükemmel özellikleri olan rent a car v6 sürümünü anlatacağm.

Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım
    Tüm sektörler ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, kullanıcı odaklı profesyonel tasarım.

Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı
    Profesyonel Rent a Car scripti, ( Php, MySql, Css + xHtml, jQuery + Ajax ) kullanılarak dizayn edilmiştir.

Sınırsız Renk!
    Firma kurumsal renklerine uyum sağlayacak şekilde tema renklerini sınırsızca değiştirebilirsiniz.

Full Responsive!
    Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım.

Özel Yönetim ve Kontrol Paneli
    Web sitenizdeki tüm alanların kontrolünü, kolay ve pratik yönetim panelinizden rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Araç Yönetimi
    Araçlarınızı yönetim paneli üzerinden rahatlıkla ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Transfer Sistemi
    Gelişmiş transfer modülü ile müşterileriniz için transfer rezervasyonu alabilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Fiyat Hesaplama Sistemi
    Müşterileriniz alış ve dönüş bilgileri girdikleri taktirde, sistem alış ve dönüş günü arasındaki günü hesaplayıp araç listesine yansıtmaktadır. Ayrıca rezervasyon sayfasında seçilen ekstraları da dahil edip tüm bilgiler ile birlikte toplam ödenecek tutarı müşteriye son aşamada göstermektedir.

Mimimum Gereklilikler
    Araç detayında "Min. Sürünü Yaşı + Min. Ehliyet Yılı + Min. Kredi Kartı" gibi bilgilerin gösterilmesi.

Çoğaltılabilir ve Düzenlenebilir Ekstralar!
    Araç detayında, ekstraları isteğe göre çoğaltılabilir ve düzenlenebilir olması.

Rezervasyon Yönetimi
    Müşterileriniz web siteniz üzerinden kolaylıkla rezervasyon işlemleri yapabilir.

SMS ve E-Posta ile Bildirim!
    Sistem, müşterileriniz rezervasyon yaptığı anda SMS ve e-posta olarak bildirim yapar. Bunun için bir SMS pakediniz olması gerekmektedir. SMS Paketlerimiz için tıklayınız.

Ekstralar
    Her araç için ekstra ekleme imkanı.

Sayfa Yönetimi
    Firmanız ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Header Arka Plan İmajları
    Araç sayfaları dahil tüm sayfalar için farklı ve özel header background imajlar yükleyebilirsiniz.

Blog
    Firmanız ile ilgili özel yazılar ve makaleler yayınlayabilirsiniz. Böylelikle daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Haber ve Duyurular
    Firmanız ile ilgili güncel haber ve duyuru yayını yapabilirsiniz.

Gelişmiş Slider
    Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda imaj görselleri ekleyebilir, dilerseniz araçlarınızı burada sergileyebilirsiniz.

Foto Galeri
    Firma ve kuruluşunuz ile ilgili fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

Markalar
    Çalıştığınız marka logolarnı ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi
    Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

Anasayfa Yönetimi
    Anasayfada bulunan alanları yönetim paneli üzerinden kapatabilir ve açabilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu (Google’da Doğal Yükselin!)
    Tüm sayfalar için Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik güncellenen sitemap!

Diğer Özellikler;
    • Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
    • Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
    • İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
    • Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
    • Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
    • İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps ile header background olarak gösterebilirsiniz.
    • İletişim formları, kayıtlı e-posta adresine gönderildiği gibi, aynı zamanda yönetim panelinde de listelenir.

Demo Adresi :TIKLA DEMO GÖR
    lisans sahibi istegi uzerine kaldirilmistir indirme linki

Güle Güle Kullanın.
    Konu Justnoble tarafından (http://www.webilgi.net/member/19-justnoble Saat 07-02-17, 00:15 ) değiştirilmiştir.

ByMetiN Link ölmüş

Yorum Ekle

link kırık arkadaşım

Yorum Ekle

Link güncellendi arkadaşlar

Yorum Ekle

ByMetiN Emeğine Sağlık Hocam.

Yorum Ekle

ByMetiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Link güncellendi arkadaşlar
            Teşekkürler

Yorum Ekle

Teşekkürler çok güzel ıslak hamburgerler benden

Yorum Ekle

Bu script lisansli degil neden link kaldirildi ?

Yorum Ekle

Bu script lisansli degil neden link kaldirildi ?
                  Bizimde bu soruyu sana sormamız lazım. Paylaşımı yapan sensin kaldıran yönetim. Lisanslı olmazsa neden kaldırılsın

Yorum Ekle

lisanslı arkadaslar sitemio a ait bir yazılımdır...saygılar
                    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

Selamun Aleyküm değerli arkadaşlar.
                      Eski sitemizde sürekli script pa ylaşımı yapıyordum.Uzun bir süre yurt dışında idim.Türkiye ye geri döndüm ve şimdi sizlere hiç bir yerde bulamayacağınız mükemmel özellikleri olan rent a car v6 sürümünü anlatacağm.

Etkileyici, İlgi Çekici ve Kreatif Görsel Tasarım
                      Tüm sektörler ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, kullanıcı odaklı profesyonel tasarım.

Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı
                      Profesyonel Rent a Car scripti, ( Php, MySql, Css + xHtml, jQuery + Ajax ) kullanılarak dizayn edilmiştir.

Sınırsız Renk!
                      Firma kurumsal renklerine uyum sağlayacak şekilde tema renklerini sınırsızca değiştirebilirsiniz.

Full Responsive!
                      Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım.

Özel Yönetim ve Kontrol Paneli
                      Web sitenizdeki tüm alanların kontrolünü, kolay ve pratik yönetim panelinizden rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Araç Yönetimi
                      Araçlarınızı yönetim paneli üzerinden rahatlıkla ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Transfer Sistemi
                      Gelişmiş transfer modülü ile müşterileriniz için transfer rezervasyonu alabilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Fiyat Hesaplama Sistemi
                      Müşterileriniz alış ve dönüş bilgileri girdikleri taktirde, sistem alış ve dönüş günü arasındaki günü hesaplayıp araç listesine yansıtmaktadır. Ayrıca rezervasyon sayfasında seçilen ekstraları da dahil edip tüm bilgiler ile birlikte toplam ödenecek tutarı müşteriye son aşamada göstermektedir.

Mimimum Gereklilikler
                      Araç detayında "Min. Sürünü Yaşı + Min. Ehliyet Yılı + Min. Kredi Kartı" gibi bilgilerin gösterilmesi.

Çoğaltılabilir ve Düzenlenebilir Ekstralar!
                      Araç detayında, ekstraları isteğe göre çoğaltılabilir ve düzenlenebilir olması.

Rezervasyon Yönetimi
                      Müşterileriniz web siteniz üzerinden kolaylıkla rezervasyon işlemleri yapabilir.

SMS ve E-Posta ile Bildirim!
                      Sistem, müşterileriniz rezervasyon yaptığı anda SMS ve e-posta olarak bildirim yapar. Bunun için bir SMS pakediniz olması gerekmektedir. SMS Paketlerimiz için tıklayınız.

Ekstralar
                      Her araç için ekstra ekleme imkanı.

Sayfa Yönetimi
                      Firmanız ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Header Arka Plan İmajları
                      Araç sayfaları dahil tüm sayfalar için farklı ve özel header background imajlar yükleyebilirsiniz.

Blog
                      Firmanız ile ilgili özel yazılar ve makaleler yayınlayabilirsiniz. Böylelikle daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Haber ve Duyurular
                      Firmanız ile ilgili güncel haber ve duyuru yayını yapabilirsiniz.

Gelişmiş Slider
                      Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda imaj görselleri ekleyebilir, dilerseniz araçlarınızı burada sergileyebilirsiniz.

Foto Galeri
                      Firma ve kuruluşunuz ile ilgili fotoğraflar yükleyebilirsiniz.

Markalar
                      Çalıştığınız marka logolarnı ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Menü Yönetimi
                      Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

Anasayfa Yönetimi
                      Anasayfada bulunan alanları yönetim paneli üzerinden kapatabilir ve açabilirsiniz.

%100 SEO Uyumluluğu (Google’da Doğal Yükselin!)
                      Tüm sayfalar için Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri + otomatik güncellenen sitemap!

Diğer Özellikler;
                      • Yönetim panelinden logo yükleyebilirsiniz.
                      • Yönetim panelinden favicon yükleyebilirsiniz.
                      • İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
                      • Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
                      • Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
                      • İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps ile header background olarak gösterebilirsiniz.
                      • İletişim formları, kayıtlı e-posta adresine gönderildiği gibi, aynı zamanda yönetim panelinde de listelenir.

Demo Adresi :TIKLA DEMO GÖR
                      lisans sahibi istegi uzerine kaldirilmistir indirme linki

Güle Güle Kullanın.
                      teşekkürler ama limki göremiyorum

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
                        Link kaldırılmış sanırım lisans sorunu varmış.
                        ByMetiN Teşekkürler paylaşmın için.
                        Konu çöp kutusuna taşınmıştır.
                        Saygılar.
                        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

hocam her yerde satıyorlar açık kaynaklı olarak bende ücretsiz dağıttım.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                          X