Duyuru

Collapse
No announcement yet.

E Ticaret İstek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İSTEK E Ticaret İstek

Merhabalar arkadaşlar,

Sahibinden tarzında bir e ticaret lazım fiyat girilmeyecek sadece üyeler ürünlerini tanıtabileceği bir script lazım e ticaret tarzında elinde olan var mı acaba aciliyeti var biraz..
    Buraya bir şeyler yazabilirsiniz...

30 40 görüntülenme var ama yardım eden yok sahibinden tarzı bir sistem lazım elinde olan yok mu ?

Yorum Ekle

Forum ölü kardeş kimseler yok boşuna bekliyorsun...

Yorum Ekle

musta4a8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        30 40 görüntülenme var ama yardım eden yok sahibinden tarzı bir sistem lazım elinde olan yok mu ?
        webkozik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Forum ölü kardeş kimseler yok boşuna bekliyorsun...

Keşke biraz forumda araştırma yapıp öyle konu açmayı ve hayıflanmayı deneseydiniz.
        musta4a8 webkozik
        Foruma hoş geldiniz, ilgili konulara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tam anlamıyla çalışan sorunsuz bir script yok bildiğim kadarı ile fakat bu linkteki sistemlerden birini kurup yardım isteyin, elimizden geleni sunarız.
        Sahibinden Tarzı Scriptler

Umarım faydası olur, iyi günler.
        Grafik Hayattır

Yorum Ekle

dgknbzglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Keşke biraz forumda araştırma yapıp öyle konu açmayı ve hayıflanmayı deneseydiniz.
          musta4a8 webkozik
          Foruma hoş geldiniz, ilgili konulara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Tam anlamıyla çalışan sorunsuz bir script yok bildiğim kadarı ile fakat bu linkteki sistemlerden birini kurup yardım isteyin, elimizden geleni sunarız.
          Sahibinden Tarzı Scriptler

Umarım faydası olur, iyi günler.
          Forumda olan tüm scriptleri nerdeyse denedim hepsi problemli ve sorunlu düzenlemesi çok zaman alacak şeyler en son turkweb in scriptini buldum düzelttim baya bir şuan sorunsuz kullanıyorum.

Yorum Ekle

musta4a8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Forumda olan tüm scriptleri nerdeyse denedim hepsi problemli ve sorunlu düzenlemesi çok zaman alacak şeyler en son turkweb in scriptini buldum düzelttim baya bir şuan sorunsuz kullanıyorum.
            Sevindim adınıza, iyi forumlar.
            Grafik Hayattır

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
            X