Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Profesyonel E-Ticaret V4

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Profesyonel E-Ticaret V4

ÖZELLİKLERİ:
    Site İstatiskleri : Haftalık Sipariş / Günlük Sipariş / Aylık Satış / Tekil Hit Tekil Hit / Çoğul Hit / Online Ziyaretçi PANELDEN GÖREBİLME
    Site Genel Ayarları: Tema Renk Değiştireibilme / Vidget Yönetimleri / Logo , Favicon , İletişim Ayarları Sosyal Medya Ayarları Yapabilme
    Mağaza Ayarları: Ödeme Yöntemleri Berlirleme / Genel Kdv Belirleme / Desi Bazlı Kargo Fiyatı Belirleme / Kargo Etkinliği Yapabilme
    Slider Yönetimi: Slider Ekleme / Güncelleme
    Üye Yönetimi: Üye Bilgileri Görebilme ve Silme
    Ticket Yönetimi: Ticket Cevaplama ve Tüm Ticketleri Görebilme
    Sipariş Yönetimi: Gelişmiş Sipariş Yönetimi, Sipariş Durumu Belirleme, Kargo Durumu Belirleme, Sipariş Yazdırabilme
    Kategori Yönetimi: Sınırsız ANA KATEGORİ --> ALT KATEGORİ ---> UFAK KATEGORİ ---> ∞ / Her KateogiyeDescription , Keywords Title ve Seo Link Belirleme / Kategoriye Özel Kdv Belirleme / Kategoriye Özel Varyant ve Özelik Belirliyebilme
    Ürün Yönetimi : Ürün Statü Belirleme / Desi Oranlarına Göre Kargo Hesaplatma / Varyantlara Göre Stok Ayarlama / Sınırsız Resim Yüklüyebilme / Özelik Ayarları / Sınırsız Resim Ekliyebilme / Description , Keywords Title ve Seo Link Belirleme
    Banka Hesap Numaraları: Sınırsız Hesap Numarası Ekle / Sil / Güncelle
    Sanal Post: Paytr ve Payu Sanal Postlar / Bilgi Girme / Aktif Etme
    Xml: N11 XML Entegresi
    Excel: Exel Olarak Kategorileri Ürünleri Varyanları Üyeleri Siparişleri İndirebilme / İndirilen Excel Dosyasını İndirip Ekle , Sil , Güncelle İşleminden Sonra Tekrardam Yüklüyebilme
    İndirim Kuponları: İndirim Kodu Ekle / Sil / Güncelle
    Sayfalar: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Bilgiler: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Kampanyalar: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Önerilen Ürünler: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Popüler Kategoriler: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Marka Müşteriler Referanslar : Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Bloglar: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Yönetici: Sınırsız Ekle / Sil / Güncelle
    Profesyonel E-Ticaret V4 herşeyi ile mükembell herşeyi ile harika bir scriptimiz. full özelikli ve full seo'su ile talepleri fazlasıyla karşılıyacak bir script

Malum sitenin v4u
    W.e.b.o.f.i.s.inin

https://mega.nz/#!JplAiKKY!V-r8L66Gp...rgOvIvRzagXXqk

selamun aleykum ustan lisans olayını nasıl çözülür

Yorum Ekle

Ellerine sağlık üstad. Lisan sorunu var mı ?

Yorum Ekle

Scripti kurmadim.hic

Yorum Ekle

Paylaşımın için teşekkürler kod olarak bir çok alanda kullanılabilecek şekilde fayda sağlıyor bana göre ( kurulum yapmadım ) eskilerede dayanarak yorumladım

Yorum Ekle

Paylaşım için teşekkürler çok güzel script ama lisans sorunu var bunu kırabilirsek çok güzel olur

Yorum Ekle

kuramadım bir türlü

Yorum Ekle

Kırılması gerek

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                X