Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İoncube Decoder 7/8/9/10 versiyonu kırılır.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İoncube Decoder 7/8/9/10 versiyonu kırılır.

Merhabalar Arkadaşlar Ben Uzun Süren Bir Gelişim Sürecinden Sonra Açık Kaynaklı Web Sitelerinin Azalmasından Dolayı Size Bu Ürünümü Sunmaktan Gurur Duyarım Bu Ürün İonCUBE Şifrelemesini Tamamen Yok Eder Ve Artık Elinizde Açık Kaynaklı Bir Site Olur Açık Kaynaklı Bir Sitenin Farkını Yaşamak Sizinde Hakkınız Lisans Bir Engeldir Engeli Kaldırmak İstiyorsanız Bu Ürün Tam Size Göre.

Demo Test Etmek İstiyorsanız Dosyanızı Bana Göndermeniz Yeterlidir.

1 Dosya 10TL
    2 Dosya 20TL
    3 Dosya 30TL
    Günlük Sınırsız Paket 200TL
    Haftalık Sınırsız Paket 800TL
    Aylık Sınırsız Paket 1000TL
    Yılık Sınırsız Paket 3000TL
    Sınırsız Paket 4000TL

mail adresim : ioncube22@yandex.com

Whatsapp : +63 908 025 16 80
    Konu ioncube tarafından (http://www.webilgi.net/member/779-ioncube Saat 09-04-18, 14:28 ) değiştirilmiştir.

ioncube Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar Ben Uzun Süren Bir Gelişim Sürecinden Sonra Açık Kaynaklı Web Sitelerinin Azalmasından Dolayı Size Bu Ürünümü Sunmaktan Gurur Duyarım Bu Ürün İonCUBE Şifrelemesini Tamamen Yok Eder Ve Artık Elinizde Açık Kaynaklı Bir Site Olur Açık Kaynaklı Bir Sitenin Farkını Yaşamak Sizinde Hakkınız Lisans Bir Engeldir Engeli Kaldırmak İstiyorsanız Bu Ürün Tam Size Göre.

Demo Test Etmek İstiyorsanız Dosyanızı Bana Göndermeniz Yeterlidir.

1 Dosya 10TL
    2 Dosya 20TL
    3 Dosya 40TL
    Günlük Sınırsız Paket 200TL
    Haftalık Sınırsız Paket 800TL
    Aylık Sınırsız Paket 1000TL
    Yılık Sınırsız Paket 3000TL
    Sınırsız Paket 4000TL

mail adresim : ioncube22@yandex.com

Whatsapp : +63 908 025 16 80
    1 Dosya 10TL
    2 Dosya 20TL
    3 Dosya 40TL?
    3 Dosya 10x3=30
    NE AYAKSIN?

Yorum Ekle

Güvenilir biri değildir bir dosya istedim 10 gündür dosyayı yolluyacak telefon fake whatsap güvenmeyin kırmadan para odemeyin

Yorum Ekle

laylay lom uncube

Yorum Ekle

Ben sana lisans dosya dedim hepsini demedim sacma sapan konusup durma kirip gondermedin lagaluga yapip durma bursa 1 ayi gecmis atsana buraya ben sana verecem parasini atamazsin anca laf yapiyorsun

Yorum Ekle

Bence satış yapmak isteyen arkadaşlar bu sitede gezmek yerine e-ticaret sitelerinde bu işi sürdürmeli. Bu arkadaşın derdi paylaşım değil ticaret gibi görünüyor. Bu alan script alanıdır satış alanı değil. Eğer böyle şeylere izin verilecek ise forumda ayrı bir alan açılmalı ve bu tür konular o alana taşınmalı.

Bu arada ioncube arkadaşım senin laf yaptığın arkadaş bu forumun farklı alan adı ile geçmişinden beri foruma değişik şekillerde katkı yapan bir arkadaştır. Eğer laf söyleyecek isen önce script konusunda kendi çözüm getirdiğin işlerden referans vermen gerekir. Bence öyle bir program ile kod çözerek olmamalı bu işler. smf123 nickli arkadaş sana hakaret ve saire yapmamış sen meydanı boş bulup sallamışsın. Bu tür kırıcı hareketler hiç hoş değil.

Yorum Ekle

• smf123
              smf123 yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              teşekkür ederim ana baş tacısın

http://etcrt4.promosyonsatranc.com/ kırımş hali istiyen olursa atarım.

Yorum Ekle

ioncube tabiki isteriz
              Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

Justnoble Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ioncube tabiki isteriz
                Justnoble bunu beğendi.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                X