Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Döviz Scripti Yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Döviz Scripti Yardım

Elimde güzel döviz Scripti var ama çalıştıramadım bu konuda daha uzman olan biri sorun ne olduğunu alarmı ben çözemedim i host yükledim de beyaz sayfa var başka birşey yok

İndirme link https://yadi.sk/d/Q7KlkGtNZg-MrQ
    FLaRe ve Justnoble Bunu beğendi.

hlmky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde güzel döviz Scripti var ama çalıştıramadım bu konuda daha uzman olan biri sorun ne olduğunu alarmı ben çözemedim i host yükledim de beyaz sayfa var başka birşey yok

İndirme link https://yadi.sk/d/Q7KlkGtNZg-MrQ
    Kurmaım ama yüzeysel olarak inceledim ve önerim şu: Malum sitenin veritabanındaki adreslerini kendinizinki ile değiştirmeyi deneyin. özellikle INSERT INTO `ayarlar`
    FLaRe ve Justnoble Bunu beğendi.

Yorum Ekle

denedim ama yine olmadı beyaz sayfa kalıyor ekran da hiç birsey göstermiyor

Yorum Ekle

denedim ama yine olmadı beyaz sayfa kalıyor ekran da hiç birsey göstermiyor
        Fonksiyonlarda sorun yok. Anasayfaya include edilmiş sayfalarda da sorun görünmüyor. baglan.php ayarlarını doğru yapamadın desek sadece vertabanındaki bilgileri getirmez ama sayfanın yine tamamen boş gelmemesi lazım. Script 2013 yılından kalma bir script. Host alanınızdaki php sürümünü daha alt sürümlere getirerek deneyin. Belki bu ayarda sıkıntı olabilir. Sırayla alt php sürümlerini uygulayarak sayfayı yüklemeyi deneyin.

Yorum Ekle

localhostta denedim php en eski sürümüne kadar indirdim ama yine olmadı . hostta denemedim acıkcası

Yorum Ekle

Scriptte bir kaç sorun dışında çalışıyor eski ve botları patlamış.

Yorum Ekle

Php hangi sürümünde caliştirdınız

Yorum Ekle

erkcimsir2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Scriptte bir kaç sorun dışında çalışıyor eski ve botları patlamış.
                Eski tarihli bir script. Bu nedenle botların çalışmaması gayet normal. İlla ki kullanılmak isteniyor ise botların yeniden uyarlanması veya başka alım yerlerine göre inşa edilmesi gerekir. Çok eski script olduğu için bence değmez.

Yorum Ekle

php hangi sürümünde caliştirdınız
                  php 5.6 sürümü

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                  X