Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rehber Scripti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rehber Scripti

demo :

http://phprehberscripti.com/

indir :

https://yadi.sk/d/1tboRHx8sts4d
    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Teşekkürler

Yorum Ekle

Merhaba
      Bu scripti bu akşam kurup denicem güzel scripte benziyor demoyu burda yayınlıcam.
      Saygılar.
      Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

• FLaRe
        FLaRe yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Script kurulmuştur.
        Kurulum:
        Dosyaları ftp yükleyin..
        Hosting panelinize girip veritabanı ve kullanıcı adı oluşturun.
        Mysql.rar dosyasınını rardan çıkarın.
        mysql/mysql/benimfir_firmabenim.sql dosyasını açtığınız veritabanından içeri alın.
        baglanti.php dosyasına veritabanı bilgilerinizi girin bukadar.
        Saygılar.
        Admin panel şifresine erişemedim aslında ayarlara baktımda script bizim eski siteden çıkmış mp3portali.net satis@hostmerkez.com mailide ama standart koyduğum şifreler değildi.

Sanırım lisan istiyor

Yorum Ekle

ayhancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sanırım lisan istiyor
        Merhaba Kardeşim.
        Lisansı nerede istiyor acaba? ben kurdum istemedi ama görmediğim yerde olabilir.
        Saygılar.
        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba Kardeşim.
          Lisansı nerede istiyor acaba? ben kurdum istemedi ama görmediğim yerde olabilir.
          Saygılar.
          Teşekurler Flare kardeş Localde denedim Verdiği hata Lisan geçerli değil diyor Sanırım benden kaynaklanan bir hata ama beceremedim teşekurler

Yorum Ekle

script lisans istiyor "hatalı lisans veritabanınız silinecektir." hatası veriyo

Yorum Ekle

kayalar11100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              script lisans istiyor "hatalı lisans veritabanınız silinecektir." hatası veriyo
              Merhaba.
              Kardeşim lisansı hangi bölümde istiyor bi ekran görüntüsü yollarımısın?
              Saygılar.

Yorum Ekle

lisans istemiyo "hatalı lisans veritabanınız silinecektir." hatası veriyo

Yorum Ekle

Tamam kurulumu yapıcam detaylı inceleyip bilgi vericem..
                  Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

Arkadaşlar config.php de yer alan 52-55 Satırlar arasında
                    if (( $_SERVER['HTTP_HOST'] !== 'www.erkut33.tk' && $_SERVER['HTTP_HOST'] !== 'erkut33.tk' )) {
                    echo 'hatalı lisans veritabanınız silinecektir.';
                    exit( );
                    }

erkut33.tk site adresi yazan kısma site adresinizi yazın lisans sorunu çözülür.

Ama veritabanını aktarıp ayarları tamamladıktan sonra aşağıdaki hatayı alıyorum.

http://goo.gl/mLYQus

Siteye girince göreceksiniz .
                    Hata: Ayar Bilgileri Alınamıyor

Yorum Ekle

baglanti.php ayarını yapmamışşsın

Kod:
                      <?
                      $baglanti = mysql_connect('localhost','erkut333_rehber','05056648890');
                      if (!$baglanti) {
                          die('Veritabanına Bağlanamadı: ' . mysql_error());
                      }
                      mysql_select_db("erkut333_rehber") or die(mysql_error());
                      mysql_query("SET NAMES 'latin5'");  
                      mysql_query("SET CHARACTER SET latin5");  
                      mysql_query("SET COLLATION_CONNECTION = 'latin5_turkish_ci'"); 
                      $mapkoordinat="38.9637450,35.2433220";
                      ?>

burdan ayar yap

Yorum Ekle

merhaba arkadasım.baglantı ayarında nasıl bir ayar yapılması gerekiyor buyur hatalı olan yeri söylersen hatayı çözümleriz en azından

<?php
                        $baglanti = mysql_connect('mysql.hostinger.web.tr','u696491323 _demo','q1w2e3r4t5');
                        if (!$baglanti) {
                        die('Veritabanına Bağlanamadı: ' . mysql_error());
                        }
                        mysql_select_db("u696491323_demo") or die(mysql_error());
                        mysql_query("SET NAMES 'latin5'");
                        mysql_query("SET CHARACTER SET latin5");
                        mysql_query("SET COLLATION_CONNECTION = 'latin5_turkish_ci'");
                        $mapkoordinat="38.9637450,35.2433220";
                        ?>

siteyi kurdum ama bende aynı hatayı almaktayım http://mekanlive.tk/ buyrun inceleyin sorun neyse siz söyleyin nerde hata yapmaktayız acaba?
                        Konu bilisimajans tarafından (http://www.webilgi.net/member/123-bilisimajans Saat 23-08-16, 17:38 ) değiştirilmiştir.

Yorum Ekle

senin hatan belli baksana

Fatal error: The file /home/u696491323/public_html/sayfalar/ana.php was encoded by the ionCube Encoder for PHP 4 and cannot run under PHP 5.5 or PHP 5.6. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for either PHP 5.3 or PHP 5.4 or PHP 5.5. inUnknown on line 0

Yorum Ekle

ücretsiz hostta kurma

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                            X