Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kiwi Emlak Scripti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kiwi Emlak Scripti

indir

https://yadi.sk/d/U7hx5LvDsuFzV

Ana sayfa

https://yadi.sk/d/f4OC37_8suFzX

demo

http://www.turankaratug.com/emlak/

lisans kodu

$anahtar = wordwrap(strtoupper(md5(sha1(sha1($key)))),4,'-',true);

FLaRe bunu beğendi.
    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

ana sayfada sorun olanlar için yukarıda verdiğim ana sayfa linkinde olanı ana dizine atın
    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

• Ruyapanel
      Ruyapanel yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      dostum yonetim panelin şifresi nedir md5 le degişiyorum olmuyor lutfden bır ayrdım edin orjınal şfire nedir

Justnoble eline saglık guzel bır emlak sıtesı arıyorudm bunla karsılastım guzel bır script ama sanımr hataları var 1. cısı key olayını nasıl halledıyoruz ıkıncısı admın panelde karısık hatalı yazılar cıkıyor tesekkurler..

Yorum Ekle

yonetimde bunu klasörü değiştir düzelir

https://yadi.sk/d/8DC-4VpUsvWzk
      FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

<?php echo wordwrap(strtoupper(md5(sha1(sha1('web siten,z')))),4,'-',true);?> bunu lisans.php olarak kaydet web siteniz yazan kısma web sitenizi yazın ana dizine atın ve çağırın lisans kodunuz gelicek
        FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

arkadaşlar emlak ekliyoruz ama vitrinde gözükmüyor birde üstteki linklere tıkladığımızda sayaf görüntülenemiyor bunu nasıl çözeriz arkadaşlar

Yorum Ekle

arman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar emlak ekliyoruz ama vitrinde gözükmüyor birde üstteki linklere tıkladığımızda sayaf görüntülenemiyor bunu nasıl çözeriz arkadaşlar
            Merhaba Kardeşim.
            Demo adresi verirmisn bir bakim seo ile alakalı sanırım senin sorunun .htacces ile kurmadım scripoti ama Justnoble gelince daha iyi bir cevap atıcaktır.
            Saygılar.
            Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba Kardeşim.
              Demo adresi verirmisn bir bakim seo ile alakalı sanırım senin sorunun .htacces ile kurmadım scripoti ama Justnoble gelince daha iyi bir cevap atıcaktır.
              Saygılar.
              buyur FLaRe kardeşim demo adresi http://web-adresim.com/demo/emlak-gold/ hiçbir linkde çalışmıyor tıklıyorsun açılmıyor sayafa hata veriyor

Yorum Ekle

öncelikle ana dizine kurmak gerekiyor dosyası sorun ondan kaynaklı sonra scripte döviz kurları bölümü calışmıyor function dosyasından cekiyor onu function dosyasındaki cektiği döviz kuru lınkı sitesi kapanmış tekrar düzenlenirse sorun kalmaz ama ana sayfada ilan gösteriminin ben bir türlü bulamadım ama sorunu aşan arkadaş il ilçeyi sıfırdan düzenle demişti sorun ortadan kalkar diye belirtmişti ama denemedim

Yorum Ekle

arman34 sen ana dizindeki yazılıma 450 tl verdin mi sitemio dan

Yorum Ekle

paylaşırmısın onu kıralım

Yorum Ekle

Anasayfa ilanlarını hala cozemedim . yapabilen arkadaşlar var sanırım www.ruscalisan.com burada paylassalar çok güzel olurdu bence.
                      ​​​​​​

Yorum Ekle

caunos verdiğin linkteki sitenin sahibinbe ulaşmaya çalışıyorum kendi düzenledi yazılımı daha önce sohbetim oldu kendisiyle

Yorum Ekle

umarım yardımcı olmaya çalışır.

Yorum Ekle

caunos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            umarım yardımcı olmaya çalışır.
                            Merhaba Kardeşim.
                            Ne tür sorun yaşıyorsun acaba?
                            Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                            X