Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Php web ajansı scripti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Php web ajansı scripti

Php ile kodlanmış tasarımı sade ve hoş web ajans scriptidir.Sizde web ajansınız için kolayca kullanabilirsiniz

kurulum için :

1 adet veri tabanı oluşturun.içersindeki sql dosyasını veritabanı içersine aktarın
    connections içersindeki
    veritabanı ayarlarını kendi bilgilerinizle değiştirin
    $hostname_ok_kisisel = "localhost"; $database_ok_kisisel = "veritabanıadı"; $username_ok_kisisel = "veritabanı kullanıcı adı"; $password_ok_kisisel = "veritabanı şifresi";

İndirme linki: https://yadi.sk/d/mfpouM8y3DxSL6
    Konu NumberOne tarafından (http://www.webilgi.net/member/262-numberone Saat 08-03-17, 20:09 ) değiştirilmiştir.
    FLaRe bunu beğendi.

alakası bile yok demo bu
    Mersin Web Tasarım Profesyonel Website Tasarımları Mersin Web Bilişim Mersin Web Site Tasarımı

Yorum Ekle

Yanlış link yazılmış düzenliyorum

Yorum Ekle

Indirme linki pm

Yorum Ekle

NumberOne Sonuç Nedir Kardeşim

Yorum Ekle

NumberOne hocam son durum nedir ?

Yorum Ekle

Arkadaşlar arşivlerimi düzenliyorum çok kısa süre içinde bu ve 10 adet web ajans scriptleri sizlerle olacak. Bu baya eski bir tema bunun versiyon 5 kadar bende full var herhangibi bir şifreleme kısıtlama yok dediğim üzere yandisk indirme linkleri kısa sürede sizlerle gösterilen ilgi için şimdiden teşekkür ederim..
              argisbilisim ve FLaRe Bunu beğendi.

Yorum Ekle

• casper4747
                casper4747 yorumladı
                Yorumu Düzenleme
                Sabırsızlıkla bekliyoruz.

NumberOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar arşivlerimi düzenliyorum çok kısa süre içinde bu ve 10 adet web ajans scriptleri sizlerle olacak. Bu baya eski bir tema bunun versiyon 5 kadar bende full var herhangibi bir şifreleme kısıtlama yok dediğim üzere yandisk indirme linkleri kısa sürede sizlerle gösterilen ilgi için şimdiden teşekkür ederim..
              Hocam hala beklemekteyiz
              FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

hocam ne zaman link ekliceksin beklemedeyiz
                casper4747 bunu beğendi.

Yorum Ekle

sunmuyacağın şeyi reklamını yapma

Yorum Ekle

smf123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sunmuyacağın şeyi reklamını yapma
                    Kimin reklamını yapmışız bu yazıyı yazdın ben bunu paylaşalı baya uzun sürdü ve dahası bu paylaşım başka arkadaşımız tarafından yapıldı bilip bilmeden yazma bence benim diğer paylaştığım tasarımlar ortada..
                    FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

tmm öyle olsunda nette olan bir scripti neden bu kadar beklettiniz.

Yorum Ekle

tmm öyle olsunda nette olan bir scripti neden bu kadar beklettiniz.
                        Hocam ofisi taşıdık bu arada ben daha seri olarak arşiv paylaşacağım işlerden anca foruma vakit oldu bekleyen arkadaşlar oldu piyasada olmayan tasarımlarıda paylaşacağım bizim paylaştıklarımızı ücretle satmamaları için forumdaki belirli kişilere yandex indirme linki özel mesaj olarak gönderilecektir..

NOT: HER TASARIMIN DEMOSU OLACAKTIR ADMİN PANELİ GİRİŞİ FİLAN FULL OLACAK..

Yorum Ekle

anladım peki kardeşim takipteyim

Yorum Ekle

anladım peki kardeşim takipteyim
                            Full arşivler paylaşımı adı altında link verilmiştir toplamda 1000 adet php - asp -wordpress- joomla- opencart tasarım paylaşılacaktır..

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                            X