Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Turizm Acente Scripti - Uçak Satış & Tur Satış & Otel Satış & Transfer & Rent A Car

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PHPSCRİPT Turizm Acente Scripti - Uçak Satış & Tur Satış & Otel Satış & Transfer & Rent A Car

Herkese selam,

Öncelikle scripti kurmanız için mysql veri tabanı ve mysql kullanıcı tanımladıktan sonra tüm dosyaları rardan çıkartarak ana dizine yollayın,

Yönergeleri izleyerek kurulum işlemini gerçekleştirin. Kurulum işlem kısa bir süre sonra tamamlanacaktır. İnstall dizinini kaldırın. Kullanmaya başlayın.

Sistem çok teferruatlı, bazı yerleride hatalar olabilir, o denli irdeleyerek kullanmadım. Bir arkadaşım için şu an kurmaktayım. En son hatalarını düzenlemee fırsatım olursa buradan tekrar paylaşırım.

Demo : http://www.rotatil.com

Download : https://yadi.sk/d/bTqhjFe-3J7yVL

Rar Şifresi : webilgi.net

Not : Düzenlemeye yardımcı olmak isteyenler varsa halepte arşında burda buyrun
    Not 2 : Dil olarak bir çok dil var ama TÜRKÇE eksik. dizinde dil dosyasında front end için eksiksiz çeviri yapabilirsiniz, fakat çoğu dil çevirileri admin panel için sabitler üzerinden dosyalardan tek tek gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
    Not 3 : Demodaki site tasarımı değiştirilmiştir. Orjinal tasarımı kurulumdan sonra bakabilirsiniz...

İyi forumlar...
    Demo 6.0 Ekran Görüntüsü
    FLaRe ve whisper Bunu beğendi.

İnşallah sorun çıkmaz harika bir paylaşım çok teşekkür ederim.

Yorum Ekle

çok sagol kardeşim inş sorunsuzdur eyvllh

Yorum Ekle

kardeşim
        türkçe olaynı çözersek mükemmel olur kardeşim nasıl yaparız admin sayfasnı komple çevirme

Yorum Ekle

Üstad lisans ile ilgili bir şey göremedim ve günçelleme var tafsiye eder misniz şayet gönçelleme olursa lisans sıkıntısı olur mu

Yorum Ekle

güncellemeyi yapmayın, bi yere kadar güncellemelerde sıkıntı olmuyor, ama ne zaman versiyon 5.4 e geçecek gibi oluyor o zaman sıkıntı oluyor. Bence yapmayın güncellemeleri.
            whisper bunu beğendi.

Yorum Ekle

akif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              güncellemeyi yapmayın, bi yere kadar güncellemelerde sıkıntı olmuyor, ama ne zaman versiyon 5.4 e geçecek gibi oluyor o zaman sıkıntı oluyor. Bence yapmayın güncellemeleri.
              Ellerin dert görmesin ustad....
              Son bir sorum olacak ; ben bunu domaine nasıl lisanslarım.

Yorum Ekle

kardeşim bu türkçe olayını nasıl yapıcaz kurcalıyoum bir türlü olmuyor

Yorum Ekle

paylaşım için teşekkür ederim

Yorum Ekle

Script Güzel Değil Çok Güzel Paylaşım Süper Teşekürler... Thanks

Yorum Ekle

Bu script konusunda biraz desteğe ihtiyaçım var yardımçı olursanuız sevinirim.

Yorum Ekle

ne gibi bir destege ihticayın var kardeşim

Yorum Ekle

Harita , Dil ve logo konusunda

Yorum Ekle

dil konusunda bnde daha ön paneli çevirebildim oda turkçe paneli elemeden ingilizceyi türkçe çeviridim öle yapmak istersen nasıl yapıcagını sölerim

Yorum Ekle

RaJoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              dil konusunda bnde daha ön paneli çevirebildim oda turkçe paneli elemeden ingilizceyi türkçe çeviridim öle yapmak istersen nasıl yapıcagını sölerim
                              öğle yaptım ama harika ve dilde hala sıkıntı var..Genede yardımcı olursan sevinirim.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                              X