Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Üyelik Hakkın da

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Üyelik Hakkın da

Merhaba Arkadaşlar.
    Üye alımı şuanlık kapatılmıştır, yeni sistem gelene kadar alımlar arasıra olucaktır.
    Üyelik davetiyeli olucak, arasıra alımlar olucak.
    Önerileri olan arkadaşlar varsa bu başlık altın da yazabilirler.
    Saygılar.
    FreeWaLLe, tundbad ve 4 Kullanıcı bunu beğendi
    Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

ziyaretcilere üye listesini ve konu içeriğini gizlesek
    FLaRe bunu beğendi.
    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

• FLaRe
      FLaRe yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Merhaba Kardeşim.
      Üye listesini gizler ama konuları gizlemek iyi değil.
      Saygılar.

• ßyTNT
      ßyTNT yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      FLaRe Konuları Gizlemek index açısından mı iyi değil eğer öyle ise bence gizle gitsin forumu herkes bilmesede olur nerde çokluk orda...

Forumdan User Üzeri Maddi Beklentimiz Olmadığı İçin Kanımca Forumda Yer Almayı Hak Eden İnsanlar Olursa Daha Daha Kalite Yakalarız Diyorum...

Yorum Ekle

Merhaba FLaRe çok isabetli bir yaklaşım olmuş,Mp3portalında yaşadığımız bazı olaylar aklıma geldi.Site içi güvenlik çok iyi olur.Paylaşım yapılacağı zaman script ile ilgili sorunlar ve kurulumu hakkında açıklama yapılırsa çok iyi olacak ve sorunlar ortadan kalkmış olacak.

Yorum Ekle

Merhaba
        ByTnt Kardeşim evet index ile alakalı bir sorun olur ve şöyle bir sorun daha olur özgün bir forum olmaz kapalı gişe yaparsak warezden farkımız kalmaz hak eden üye olsun boşver en mantıklısı bu davetiye sistemi oluşturuyorum bitsin daha iyi olucak içerik biraz biriksin daha farklı yöntemler de deniceğiz reklam ağ vs.
        Saygılar.
        ßyTNT, tundbad ve harme Bunu beğendi.
        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

davetiye sistemi bu foruma çok yakışacaktır "kalite tesadüf değildir ." + forum için belli kurallar konulabilir mesela script paylaşımlarında açıklama ve demo olma şartı getirilmesi, yazışmalarda kullanılacak üslûb, warez sistemler gibi paylaşım yapılmaması vs. şeklinde çoğaltılabilir
          ALLAH teâla'ya emanet olun
          FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

FLaRe hocam son decerece kritik bir konu. Duruşunu beğendim, hayata geçirmen dileğiyle. Bu karar öncesinde kayıt olduğum için şanslı olabilir miyim

Yorum Ekle

Başı çekemedik bari sondan başı çekeriz
              Son Kayıt Olan Üye: DeLiTuRk.

Yorum Ekle

Merhaba Arkadaşlar.
                Üyelik tekrardan kapatılmıştır.
                Saygılar.

Yorum Ekle

FLaRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhaba Arkadaşlar.
                  Üye alımı şuanlık kapatılmıştır, yeni sistem gelene kadar alımlar arasıra olucaktır.
                  Üyelik davetiyeli olucak, arasıra alımlar olucak.
                  Önerileri olan arkadaşlar varsa bu başlık altın da yazabilirler.
                  Saygılar.
                  Merhabalar benim bir fikrim var üyelikler tavsiye şeklinde olsa burdaki seviyeli düzgün kişilerce tavsiye kefil olan kişiler tarafından size sunulsa sizde öyle onaylansa bence çok elit olur..

Yorum Ekle

walla flare site dağılmış mp3portalındaki gibi değil bir el atmanız gerek sitede temizlik yapılsa iyi olur.

Yorum Ekle

harme ye katıılıyorum açıkçası

Yorum Ekle

Merhaba Arkadaşlar.
                        Önerileriniz için teşekkürler.
                        Temizlikten kastınız nedir acaba?
                        harme proallturkey
                        Saygılar.

Yorum Ekle

Sitedeki dolandırıcılara bas banı gitsinler teo44 için yazdıklarıma bak hiç yoksa 5 tane nick almıştır sitede başkalarının canı yanmasın.Panelden kontrol edersen kimin ne olduğunu görürsün.Vpn kullanıp giriyorlarsa onuda anlarsın yabancı ipleri banla gitsin

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
                            Tüm konularını sildim banladım evet bakıcam bugün birazdan tüm detaylara inceliyorum şuan bütün benden sonra yapılan herşeyi.
                            Teşekkürler Saygılar.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                            X