Duyuru

Collapse

Forum Hakkın da Duyuru

Devamını görüntüle
Gizle

İşlenen Suçlar Hakkın da Duyuru

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İşlenen Suçlar Hakkın da Duyuru

Merhaba Arkadaşlar.
    Bir kaç gündür kendini bilmez bazı insanlar durmadan gelip küfür edit eposta ile dünya kadar tehdit mesajları yazıyorlar.
    Şimdi tüm forum şahit olsun ki salı günü istanbultürk denen forumtürk denen siteler ve bu gruptan (EKRAN GÖRÜNTÜLERİ) tespit edilmiş proxy ip adresleri ve bana mail ile açık açık tehdit mesajları yollayanlar her kayıtları siteniz deki hakkımdaki konuşmaları kötü kelimeleri tehditleri kayıt altına aldım.
    Salı günü avukatlarım aracılıgıyla hepinize suç duyurusun da bulunucam.
    Burdan açık bir şekil de belirtmek isterim ki bu suç duyurusu küfür ettiler bilmem ne olmicak bu ÖLÜM TEHDİDİ alıyorum olucak attıgınız mail hala duruyor hesabım da.
    Ben yıllık -(yalnış tarafa gitmesin diye sildim) civarı ciro yapan bir şirketin sahibiyim beni o internette takılan küfür ettiniz arkadaşlarınız sanmayın ben burada takılıyorsam eğer hobim oldugu içindir.
    Bana ölüm tehdidi yapıcaksınız ve bu yanınıza karmı kalıcak hukukmu bitti bu ülkede adaletmi yok? yada babanız cumhur başkanı milletvekili filanmı? nedir bu sizdeki cesaret anlamış değilim.
    Ölüm tehdidi aldığımı bura da açıklıyorum. ve bu yazıyla beraber de salı günü tüm forumtürkmüdür nedir(kayıtlar da var) ordaki serkanmıdır alevmidir ecemidir kim varsa hepsinin adına dava açıyorum.
    ve o mail atan arkadaş ölüm tehdidi eden arkadaş ona tek dava ayrı açıcam.
    Saygılar-FEVZİ KILINÇ
    By_umut, FreeWaLLe ve 7 Kullanıcı bunu beğendi
    Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Mahkeme kağıtları (T.C Kimlik numuraları gizli bir şekilde) iddaaname ve dosya numaralarıyla kağıtları burada yayınlıcam davayı hep beraber takip ediceğiz yorum yapılmasın diye kapattım konuyu.
    Buradan takip ediniz çarşamba yada perşembe günü suç duyurusunu gerekli evrakları burada yayınlicam.
    Saygılar.
    dgknbzglu, whisper ve 3 Kullanıcı bunu beğendi
    Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

Merhaba hocam,
      Bu süreçte yardımcı olabileceğim bir konu var ise şüphe duymadan bana ulaşabileceğini söylememe gerek yok sanırım. Her zaman yanındayız sen başını dik tut.
      Saygılar.
      zeki35 ve Bunu beğendi.
      Grafik Hayattır.

Yorum Ekle

Merhaba Arkadaşlar.
        Bundan sonra konu adli merciye taşınmıştır.
        Tüm yetkili kardeşlerimden bu konuyla alakalı hiç bir yorum da bulunmamasını ve hiç kimseyi muhattap almamasını istiyorum.
        Konun altına benden başka kimse yorum yapmasın davanın selameti için.
        Tüm belgeler saat 10:00 itabari ile avukatıma gönderilmiş olup dosya hazırlanmıştır.
        Bu hafta için de savcılık ifademi alıcak,ifademiz de belli olup biten de belli.
        Dosya örneklerini burada paylaşıcam.(Dosya Numarası Vs T.C Kimlik numaraları ve isim soy isimler saklı bir şekilde yayınlanıcaktır.)
        Dosyada; tehdit maili, 9 adet ekran görüntüsü 4 adette kendi sitemizden ekran görüntüsü ile dosyayı hazırladık.
        İp adresleri mail adresleri nick nameler verildi.
        Artık olay bizim için kapanmıştır. Önce allahın adaletine sonra türk mahkemelerinin adeletine güvenimiz tamdır.
        Artık bu konunun formumuz için de hiç bir yeri yoktur herkes kendi işine bakar umarım bu saaten sonra yazılacak herbir söz herbir satır delil olarak kabul edilecektir.
        Saygılar.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
        X