Duyuru

Collapse
No announcement yet.

eski sitenin geri gelmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eski sitenin geri gelmesi

flare kardeşim sitemiz güzel ama alışılmış olan sitemiz mp3portali nin kurulumunu yapsaydın daha olacaktı benim görüşüm biraz yabancı kalıyorum siteye .

Talonxweb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flare kardeşim sitemiz güzel ama alışılmış olan sitemiz mp3portali nin kurulumunu yapsaydın daha olacaktı benim görüşüm biraz yabancı kalıyorum siteye .
    Merhaba Kardeşim.
    Önerin için teşekkür ederim, ama bu vb en son sürümü aslın da çok özellikleri var bundan dolayı bunu kullanıyorum alışırsan gayet hoş.
    Eskisi gibi zaman da bulamıyorum pek girmeye arasıra girebiliyorum bakalım düzenlemeler olucak yapıcam ama bunun için daha fazla zaman ayırmam lazım siteye hayırlısı.
    Saygılar.
    Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

Merhabalar,
      mp3portalını özlüyorum aslında orda wise user olarak aranızdaydım. hatta hiç unutmuyorum. ********** scriplerinin bi kaçında destek vermiştim.
      bir tanesinde ise sanırsam v2 olması lazım benim paylaştığım konuyu başka forumlarda da paylaşılmış olduğunu gördüm. lafı fazla uzatmadan söylemek isterim ki,
      eskiside yeniside fark etmez bizim için bir arada çalışmak bana heyecan veriyor tabi sizleri bilemem. paylaşımlara devam etmek dileği ile iyi forumlar.

Y.Bozkurt - Türk Telekom Web Developer
      Justnoble bunu beğendi.

Yorum Ekle

ynsbzkrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhabalar,
        mp3portalını özlüyorum aslında orda wise user olarak aranızdaydım. hatta hiç unutmuyorum. ********** scriplerinin bi kaçında destek vermiştim.
        bir tanesinde ise sanırsam v2 olması lazım benim paylaştığım konuyu başka forumlarda da paylaşılmış olduğunu gördüm. lafı fazla uzatmadan söylemek isterim ki,
        eskiside yeniside fark etmez bizim için bir arada çalışmak bana heyecan veriyor tabi sizleri bilemem. paylaşımlara devam etmek dileği ile iyi forumlar.

Y.Bozkurt - Türk Telekom Web Developer
        Merhaba Kardeşim.
        Teşekkürler evet desteklerini unuturmuyuz hiç ? pek giremiyorum bundan dolayı kaynaklanıyor tüm sorun birde tüm arşivimi yaptıgım scriptleri siteleri tasarımları hepsini kaybetmemden dolayı eski scriptleri veremiyorum. video çekemiyorum özledim video çekim anlatım yapmayı en kısa sürede microfon alıp sahalara dönücem inşallah
        Saygılar.
        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba Kardeşim.
          Teşekkürler evet desteklerini unuturmuyuz hiç ? pek giremiyorum bundan dolayı kaynaklanıyor tüm sorun birde tüm arşivimi yaptıgım scriptleri siteleri tasarımları hepsini kaybetmemden dolayı eski scriptleri veremiyorum. video çekemiyorum özledim video çekim anlatım yapmayı en kısa sürede microfon alıp sahalara dönücem inşallah
          Saygılar.
          Bende Arşivimi paylaşmayı düşünüyorum. Bakalım son durum neyi göstericek
          FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

bende her seferinde niyetleniyorum yeni dükkan açtım çok yoğun oluyorum yoksa hep aklımda

Yorum Ekle

bende özledim mp3portalını süerekli geliyorum bakıyorum bu site orada beni ceken birseyler vardı hep
              FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

swagger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bende her seferinde niyetleniyorum yeni dükkan açtım çok yoğun oluyorum yoksa hep aklımda
                Merhaba Kardeşim.
                Allah hayırlı ugurlu etsin adres ver en yakın zaman da bir ziyaret gerçekleştirelim.
                Saygılar.
                swagger bunu beğendi.

Yorum Ekle

• swagger
                  swagger yorumladı
                  Yorumu Düzenleme
                  hocam atatürk mahallesi ikitelli caddesi no:69/A k.çekmece /istanbul
                  yetenek turbo Garantili turbo tamiri
              Hazırlanıyor...
              X