Duyuru

Collapse
No announcement yet.

teo44 Adlı Üye Hakkında Bilgilendirm

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

  • teo44 Adlı Üye Hakkında Bilgilendirm

    Arkadaşlar teo44 nickli üye ile bir iş yaptık adam parayı banka hesabıma yatırdığını söyledi ondan sonra ne ulaşa bildim nede mesajlarıma cevap yazdı. Belki de ölmüştür diyecektim ama site de son aktivitesine bakınca dün online olduğunu gördüm. Ne yazık ki böyle ahlaksız kişilerl aynı havayı solumaya devam edeceğiz. Size önerim bu kişitle iş yaparsanız paranızı peşin alın. Daha sonra mağdur olmayın.

    Aslına bakarsanız para çok fazla bir miktar değil. Benim üzülüp sinirlendiğim parayı yatırdım diyerek yalan söylemesi ve daha sonra telefondan ulaşamamam. Adam gibi vermiyorum dese bu kadar sorun etmezdim.

    Gerçi telefonuna yazdığım mesajlardan sonra az kişiliği olan biri parayı ödememeyi bırak gelip beni öldürmesi lazım dı. Ama herkesin namuz ve şeref anlayışı bir olmuyor ne yazık ki.
    teo44 daha senle görüşeceğiz.

    Eski1Dost bunu beğendi.

  • #2
    Kardeşim geçmiş olsun,ben daha önceden flareye söylemiştim ama gerekli önlemleri almadılar,Bu siteye 4,5 nikle giriş yapıyor.Söyledim ama gerekli önlemler alınmadı.İnşallah fazla bir kaybınız olmamıştır.
    LaND bunu beğendi.

    Yorum Ekle


    • #3
      Merhaba
      Gerekli işlem yapılmıştır.
      harme ne zaman uyardın güzel kardeşim görmedim valla, tabi dikkat etmek lazım peşin alın arkadaşlar ücretli bir iş yaptığınız zaman dikkatli olun.
      Saygılar.
      Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

      Yorum Ekle


      • #4
        harme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kardeşim geçmiş olsun,ben daha önceden flareye söylemiştim ama gerekli önlemleri almadılar,Bu siteye 4,5 nikle giriş yapıyor.Söyledim ama gerekli önlemler alınmadı.İnşallah fazla bir kaybınız olmamıştır.
        Olayın maddiyat boyutunu çokta takmadım. Ama bunun kendini kurnaz sanması ve yalan söylemedi biraz moralimi bozdu. Arkadaşlara uyarı olsun buda.

        Yorum Ekle


        • FLaRe
          FLaRe yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Geçmiş olsun Kardeşim.

      • #5
        Teşekkür ederim kardeşim.
        FLaRe bunu beğendi.

        Yorum Ekle


        • #6
          kimseye güvenmeyin ödeme yaptım diyorsa hesaba bakın para gelmeden hesapta parayı görmeden hizmet vermeyin bu tarz insanlardan bu şekilde rahatça korunmuş oluruz . Bizim işimizde internetten satış ve tüm satışlarımız hesaba havale ile olur para geldiğin de kontrol ederiz sonrasında ürünü çıkartırız sizde aynı şeyi yapın bu tarz insanların ekmeğine yağ sürmeyin .

          Yorum Ekle


          • #7
            Geçmiş olsun kardeşim bu şahsın gerçek adını ve telefonunu yazki deşifre olsun diğer türlü nick name değiştirip yine devam eder

            Yorum Ekle


            • #8
              Bu şahsın adı yusuf telefon numarası 05447864403

              Yorum Ekle


              • #9
                Bu Tür Dolandırıcıları ifşa edelimki bu piyasada barınamasınlar başka arkadaşlarımızı kandırıp dolandırmasınlar bende bir isim paylaşayım bir çok arkadaşı dolandırmış bir şahıs denk gelir mutlaka İzmirden Cengiz Emre Başocak cengiz ismini kullanmıyor Emre ismi ile dolanıyor kendine coder diyor

                Yorum Ekle

                Hazırlanıyor...
                X