Duyuru

Collapse
No announcement yet.

V9 Firma Admin panel sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• V9 Firma Admin panel sorunu

Merhabalar Malum sitenin Firma V9 scriptini kurdum fakat kurulum ilk günü panele girebiliyorken sonraki günler girememeye başladım
    giriş başarılı diyip aynı tekrarda giriş sayfasına yönlendiriyor

error reporting ile hangi hataları aldığını belirtir misin ?
    Grafik Hayattır

Yorum Ekle

dgknbzglu Üstadım giriş başarılı diyip hiç bir hata vermeden tekrar kullanıcı adı ve şifre istiyor

Yorum Ekle

kod girişi
        "<?" şeklindeyse "<?php" olarak değiştir. login sayfa kodlarını paylaşırsan düzenleyelim.

Yorum Ekle

lokmanhekim65 hocam yönlendirmemesinin sebebi belirli bir veya birkaç hatadan kaynaklı. Bunu da sayfanın en başına <?php kodunun içine
          error_reporting(E_ALL);
          üstteki yazıyı eklersen, giriş yapmaya çalıştığında sitenin üst tarafında hataları gösterir. Bu hata yazılarını istedim ben.
          Saygılar.
          Grafik Hayattır

Yorum Ekle

dgknbzglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            lokmanhekim65 hocam yönlendirmemesinin sebebi belirli bir veya birkaç hatadan kaynaklı. Bunu da sayfanın en başına <?php kodunun içine

üstteki yazıyı eklersen, giriş yapmaya çalıştığında sitenin üst tarafında hataları gösterir. Bu hata yazılarını istedim ben.
            Saygılar.
            ekledim fakat kullanıcı girişi yaptığımda kullanıcı hatası verdi size dm attım

Yorum Ekle

admin klasöründe anasayfa.php den kaynaklı bir sıkıntı gibi görünüyor

Yorum Ekle

V9 u sorunsuz kullanan varmı acaba

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                X