Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardım Edebilir misiniz ? Emlak Pro V2

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Edebilir misiniz ? Emlak Pro V2

Merhabalar,

Emlak Pro V2 kurulumu yaptım fakat, firma kapandığı icin destek alabileceğim hiç kimse yok.

HTTP ERROR 500 hatası alıyorum. (Php Versionu uyumlu, İoncube Versionu uyumlu, o konuda bir sıkıntı yok.)

Sitemin linki: www.dsyatirim.com

Sizlerle hatanın kaynaklandığı alanı paylaşıyorum. Hata nerde acaba yardımcı olabilir misiniz ?

Hata ekran görüntüsü: http://prntscr.com/kolmx4

Dm attim ben sana yardimci olurum
    Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

scriptinde acık var ilerde sorun yaratabılır istersen bu scrıptı onerebılırım mobil uyumlu demo: https://www.elifwebdizayn.com/script...lak-Scripti-V2

Yorum Ekle

SEO Uyumlu Link Yapısı

SEO uyumlu link yapısı sayesinde artık arama motorlarında daha rahat ön sıralara çıkabilirsiniz.

Sınırsız İlan Verme

Scriptimizde hiçbir ilan sınırlaması bulunmayıp istediğiniz kadar ilan verebilirsiniz.

Gelişmiş Filtreleme Sistemi

Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde artık kullanıcılarınız ilan ararken zorlanmayacak!

Kredi Hesaplama Modülü

Kredi hesaplama modülü sayesinde ziyaretçileriniz kredi hesaplarken başka siteleri ziyaret etmek zorunda değil

Harita’da Ara

Haritada ara özelliği sayesinde tüm dünyadaki ilanlarınızı tek bir sayafada gösterip konumlarına göre ayırabiliceksiniz.

Gelişmiş Üyelik Sistemi

Ziyaretçileriniz üyel olurken ve giriş yaparken zorlanmayıp facebook’la giriş özelliği kullanabilecekler ve yönetim panelinden istediğiniz zaman herhangi bir üyeliği aktif veya pasif edebilirisiniz.

Satış Danışmanı

İlanlarınızın sayfasında görevlendirdiğiniz satış danışmanının bilgileri sol kısımda mevcut olup satış danışmanının ileişim bilgilerini yazarak emlak firmaları ile komisyon usulü çalışabilirsiniz

Detaylı İlan Yönetimi

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde tüm ilanlarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilir istediğiniz satış danışmanını atayabilir ve ilanın konumunu google haritalar üzerinden gösterebilirsiniz.

Detaylı Anasayfa Yönetimi

Yönetim Panelinden anasayfanızda hangi ilanların bulunup bulunmayacağına karar verip uyguluyabilirsiniz.

Projeler

Projeler kısmından yaptığınız işlerin detaylarını paylaşabilirsiniz.

Gelişmiş İletişim Sayfası

Daha önce örneği bulunmayan iletişim sayfası sayesinde müşterilerinizi daha çabuk etkileyebilirsiniz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde tüm siteyi hiçbir kod bilgisine sahip olmadan istediğiniz gibi düzenyebilirsiniz.

kaynak : https://www.elifwebdizayn.com/script...lak-Scripti-V2

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
        X