Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Smtp ayarı yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Smtp ayarı yardım

Merhaba arkadaşlar bana sitede smtp ayarında yardımcı olabilecek biri varmı.Bayağı uğraştım ama çalıştıramadım,bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen yardımcı olsun

sistem ney hocam

Yorum Ekle

Php script kardeşim

Yorum Ekle

harme script hangisi
        Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

jobportal scripti kardeşim,https://codecanyon.net/item/job-port...30095?s_rank=2

Adam bana buraya bakmamı söyledi ama anlayamadım

https://codeigniter.com/userguide2/libraries/email.html

Yorum Ekle

config/email.php burdan yap diyor ayari olmazsa ftp ver bakayim
            Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

Justnoble Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              config/email.php burdan yap diyor ayari olmazsa ftp ver bakayim
              Justnoble ftp bilgilerini gönderiyorum kardeşim ben yapamadım

Yorum Ekle

İlk defa böyle birşeyle karşılaştım şaşılacak birşey smtpde sorun yaşamazdım.

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
                  Smtp ayarlarını bu config/email.php dosya içerisinden yapabilirsin diyor.
                  Eğer sunucun da phpmail sistemi de aktifse smtp gerek yok.
                  Email.php dosyasının içinden mail ayarlarını yapabilirsin satır satır yazmış nasıl yapılacağını.
                  Saygılar.
                  Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe Kardeşim hosting firması phpmail özelliği güvenlik nedeniyle kapatmış smtp kullanmak zorundayım.Ne yapacağımı şaşırdım

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
                      Mail.php yüklermisin buraya düzeltim gönderim sana.
                      Saygılar.
                      Düzeltme: Justnoble halletiyse gerek yok kardeşim?
                      Saygılar.
                      Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe özel mesaj gönderdim geldimi?

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
                          İnceledim sistem phpmail ile çalışıyor smtp kendin yapman lazım burda bahsetmiş.
                          email.php diye dosya oluşturulacak config klasörünün içine ve verdiğin linkteki gibi elle yazılacak.
                          Senin anlaman gereken yer "Setting Email Preferences in a Config File" başlığından sonrakilerine odaklanmak.
                          Saygılar.

Yorum Ekle

FLaRe kardeşim benim yapabileceğim bir konu değil sayende neyin ne olduğunu öğrendim teşekkür ederim.

Yorum Ekle

Justnoble ve FLaRe kardeşim hosting smtp ile ilgili ayarlamayı yaptı.Şuan sorunsuz çalışıyor yanlız yine bir iki yerde sorun var onlar için bana yardımcı olursanız sevinirim.

iletişim formunda türkçe karakter hatası alıyorum.
                              Panelden işveren ve iş arayanlara mesaj gönderemiyorum
                              Başkada sorun yok gayet düzgün bir şekilde çalışıyor.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                              X