Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilan V4 üyelik sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ilan V4 üyelik sorunu

arkadaşlar acil yardım lazım malum yazılım ilan V4 kurulu site sorunsuz çalışıyordu hosting paketini yükseltim yeni hosta taşıdıktan sonra üye ol çalışmıyor olduğu gibi bekliyor daha önce bu sorunu mp3portalında çözülmüştü (guvenlik_php) bir türlü sorunu bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Adres nedir

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
      Demo adresini verirmisin?
      Saygılar.
      Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
        İnceledim gönderdiğin demoyu ama bence bunun sebebi hosting değiştirirken php versiyonun bu scripte uymaması.
        Şimdi öncelikle sorunun nerden kaynaklandıgını ögrenelim.Mp3portali.Net deyken sorun image(gd) ile alakalıylı yani güvenlik resmi çalışıyordu ama geçerli olmuyordu diye hatırlıyorum.
        Sitenizin anadizinindeki error_log dosyasını bizimle paylaşabilirmisin bir incelim hata orda yazıyormu eğer yazmıyorsa veyahut error_log dosyası ftpniz de mevcut değil ise sunucu sahibiyle iletişime geçip error_log dosyasını açmasını söyleyin.

Başka fikri olan arkadaşlar da yazsınlar.
        Saygılar.
        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

host firmasına sordum bu cevabı verdilerHata sayfaları sunucu üzerinde aktif durumdadır hata oluştuğunda otomatik olarak errog_log basmaktadır.) ama anadizinde göremiyorum site hata vermiyor sanki

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
            php versiyonu kaç sunucunun şuan ?
            Saygılar.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
            X