Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil Bir Konu ? Lütfen Bakın..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acil Bir Konu ? Lütfen Bakın..

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki piyasada satışı yapılan scriptler var. Cyotek WebCopy tarzı programlar ile istediğiniz bir sitenin html görünümünü bilgisayara kaydedebiliyorsunuz. Ve bunu kontrol panelsiz bir şekilde yapıp satabiliyorsunuz. Bunda hukuksal açıdan bir sıkıntı olur mu ? Sadece HTML versiyonu kontrol panel ve script'e ait herhangi bir kod yok. Lütfen bilgi veriniz

Merhaba Kardeşim.
    Sana başıma gelen bir olayı anlatim.Bana dava açıldı script kırıp parayla sattıgımı iddaa ettiler tabi öyle birşey olmadıgı tespit edilince beraat ettim.
    Beni mahkemeye scriptimizi kodlarını kırdı sattı diye dava açmadılar bana grafikden dava açtılar yani mesala webilgi.net scriptinin grafiklerini(tasarımını) satıyorum diye dava açmışlar.
    Demem o ki kod tescil etme işi imkansız gibi birşey ama grafik edebiliyorlar.
    Saygılar.
    Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

Teşekkür eederim FLaRe hocam. Yani grafiklerinde ufak oynamalar yaparsak bir sıkıntı olur mu sence ? bu da son sorum olsun.

Yorum Ekle

Merhaba Kardeşim.
        Kesin birşey diyemem bu konu da pek bilgim yok üzerin de oynarsan olurmu olmazmi bilmem.
        Saygılar.
        Verilen Scriptler Ücretsiz Hostingler de çalışmayabilir,ücretsiz hostinglere desteğimiz yoktur.

Yorum Ekle

FLaRe adamlar themeforest den wp temalarını çevirip admin paneline ekliyorlar. bunun la ilgilide dava açamazlar heralde açsınlar pat diye gösteririm bende wp temasının satış yerini )

Yorum Ekle

Merhaba kardeşim.
            Evet çok var öyle yapacak birşey yok
            Yabancılar pek dava açmıyor bilgin olsun.
            Saygılar.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
            X