Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Google Map (Javascript) ile ilgili yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Google Map (Javascript) ile ilgili yardım

Aradaşlar google harita ile ilgili bir sorunum var, detaylar pm ile verilecektir, ücretli ya da ücretsiz yardım etmek isteyen pm atarlarsa teşekkür ederim.

sorun nedir

Yorum Ekle

Olması Gerken : 1. resimdeki gibi

ama şu an olan : 2. resimdeki gibi

Yorum Ekle

Hocam merhaba ücrete gerek yok yöntemi çok basit. Haritaları çektiğiniz sayfalarda kullandığınız google maps js leri için api alırsanız ve bunu sitenize eklerseniz sorununuz çözülür yapamazsanız bilgielrinizi gönderin bakayım

Yorum Ekle

Hocam doğrudur zaten api ekli kendi sitem adına doğruladım api anahtarını girmem gereken yerlere girdim. Panelde kullanılan yerlerde çalışıyor front end çektiği yerlerde hata var, detay sayfasında js yok gibiydi kendi google api key olan jsyi çektirdim oraya ama bu sefer de bizim api anahtarıyla kullandırtmıyor, scriptin orjinal dağıtıcı firmasının aynı sayfada console den kontrol ettiğimde onun google map apiyi olduğu gibi kopyaladığımda çalışıyor

çok garip bir durum...
          Konu akif tarafından (http://www.webilgi.net/member/51-akif Saat 17-02-17, 11:34 ) değiştirilmiştir.

Yorum Ekle

Panelde lokasyon ayarları olabilir mi acaba?

Yorum Ekle

lokasyon için de api gerekyordu girişinde, onu da ayarladım api key ile

hatta daha garip bir şey diyim, scriptte ne kadar dosya varsa içinde "js?key=" ile biten ne kadar satır varsa diye arattım kendi api anahtarımı girmek için sadece location.php diye bir dosyada çıktı ve ekledim. bundan sonra lokasyon eklemesi de çalışmaya başladı. halen de çalışıyor ama sitte şu anda 2 tane api ile çalışıyor. Biri bana ait diğeri yazılımcı firmaya ait

Yorum Ekle

İncelemek lazım. Benzer sorunlar oluyor genellikle bu tür scriptler de. Ben bu kadar zor olacakğını düşünmemiştim.

Yorum Ekle

Bu gün cuma, Hayırlı cumalar unutmuşum yazmayı

Namazdan sonra pmden skype yollayayım yardımcı olmak isterseniz gerekli bilgileri veririm...

ilginiz için teşekkürler tekrardan

Yorum Ekle

Hayırlı cumalar hocam. skype kullanmıyorum özelden yazarsınız isteseniz bilgilerinizi.
                    FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

aynı sorunla bende karsılastım bugün bir müsterime site yapmıstım google maps olmadı aynı sorun oldu bende yandex mapsı ekledim oldu

Yorum Ekle

koordinatları girmen yeterli diyebiliyorum. sicript kodunu değiştirmeyin sadece koordineleri değiştirin kafi gelecektir. Daha önce karşılaşmıştım bu sorunla.
                        FLaRe bunu beğendi.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                        X