Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her Şekilde Kullanabileceğiniz Eticaret

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Her Şekilde Kullanabileceğiniz Eticaret

Arkadaşlar opencart da yaptığım sitemin temasının uygun bir fiyata satacağım kurulumunu ben kendim yapacağım ürün satışı yapılana kadar da destek sağlayacağım .

Sadece 5 kişiye Satacağım.

Şimdi opencart değil mi bende yaparım diyen arkadaşlar olursa saygım sonsuz kesinlikle haklı dır arkadaşlarım .

Sitenin ve Temanın Özellikleri ; Kullandığımız Tema Journal tema

- Site içerisinde sms modülü var yeni üye , sipariş , iletişim mesajı direkt belirlediğiniz numaraya geliyor . müşteriye sipariş verdiğinde sipariş detayı gidiyor üye olduğunda üye bilgisi gidiyor. test için üye olabilirsiniz (bizim işimiz fide olduğu için alakasız arkadaşlar da denemek için üye olabilir )

- Blog modülü var çok kapsamlı kullanılabilir . Test : http://www.fidefabrikasi.com/blog

- Gelişmiş ürün düzenleme . resimden bakabilirsiniz .....

- Gelişmiş Ürün Detay alanı kolay düzenlenebilir

- Ürün Detaya Kod yada extra dan edit yapman marke resmi koyabilme (journal panelde)

- Tek Sayfada Ödeme

- Exel import -export Modülü sorunsuz

- Ürün resimlerinin üzerine otomatik site logosunu koyma özelliği aç kapat size kalmış

- limitsiz html modulu sorunsuz çalışmaktadır .

- Canlı destek her kezin yapabileceği bir şey zaten ....

- 3 yıllık ssl Kuracağız (free ssl ) şu an ben kullanıyorum

- Çok Fonkiyonel banner modülü

- Advancet Grid Modülü ile sitenizi aynı morhipo yada provite shop olmsı lazım onu bezer, hale getirebilirsiniz .

-Seo Modülü sorusuz tag, anahtar kelime, açıklamaları , seo url otomatik siz hiç birşey yapmadan direkt oluşuyor

- Sınır yok istediğiniz alanı istediğniz renk yapabilirsiniz .

- Google Font İle 1000 Den fazla font mevcut .

- Mobil Uyumu Harika Resimde Mevcuttur isteyenler mobilden girip bakabilirler.

Alımı yapan arkadaşa bir tanede kısa tanıtım videosu yapacağım benim hediyem olacak ......

Örnek Video : bizim videomuz

Aklıma gelmeyen çok özellik mevcut her şekilde destek sağlarım .

Temanın Fiyatı 100 TL dir.

Demo : www.fidefabrikasi.com

Alıcı Arkadaşlar Pm Atabilir , yada 0553 843 2012 den beni arayabilir .
    Eklenen Dosyalar
    admin sayfası ürün düzenleme alanı
    Konu Talonxweb tarafından (http://www.webilgi.net/member/105-talonxweb Saat 29-12-16, 03:42 ) değiştirilmiştir.

Talonxweb abi hayırlı olsun,kısa zamanda desteğine ihtiyacım olacak,aklımda çok güzel bi proje var

Yorum Ekle

feridik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Talonxweb abi hayırlı olsun,kısa zamanda desteğine ihtiyacım olacak,aklımda çok güzel bi proje var
      eyvallah kardeşim biliyorsun her zaman desteğimi esirgemem yapılacak bişi varsa her zaman yaparız

Yorum Ekle

Talonxweb eyvallah abi sağolasın,Allah razı olsun senden eticareti bıraktım ben,türkiyeye yerleşme gibi bi durum söz konusu olursa anca o zaman başlarım eticaret sektörüne

Yorum Ekle

feridik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Talonxweb eyvallah abi sağolasın,Allah razı olsun senden eticareti bıraktım ben,türkiyeye yerleşme gibi bi durum söz konusu olursa anca o zaman başlarım eticaret sektörüne
          Antalyaya beklerim Kardeşim

Yorum Ekle

kardeşim eline sağlkı güzel ama grafikler berbat gibi şöyle söylim kayıt ol falan sünmüş gibi anlatabildiysem sevindim grafik güzel olursa neden 250 tl olmaszın tema

Yorum Ekle

proallturkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kardeşim eline sağlkı güzel ama grafikler berbat gibi şöyle söylim kayıt ol falan sünmüş gibi anlatabildiysem sevindim grafik güzel olursa neden 250 tl olmaszın tema
              Öneri için teşekkurler evet orası benimde canımı sıkıyor yapmaya başlamıştım araya işlerim girdi tamamlayamadım grafikleri kendim yapıyorum en az 10 kişiye soruyorum olmuş derlerse ok veriyorum. önerini dikkate alıp değişikliğe gidceğim çok teşekkur ederim saygılarımla

Yorum Ekle

hayırlı satışlar

Yorum Ekle

Güzel bir tasarım olmuş.. Ve baya kapsamlı hayırlı satışlar dilerim.. Arkadaşlarıma bu tasarımı önereceğim..İyi Çalışmalarr..

Yorum Ekle

NumberOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Güzel bir tasarım olmuş.. Ve baya kapsamlı hayırlı satışlar dilerim.. Arkadaşlarıma bu tasarımı önereceğim..İyi Çalışmalarr..
                    Teşekkür ederim kardeşim zaten düşünüldüğü zaman içerisinde ki eklentilerin bile parası değil sistem saat gibi çalışıyor alan arkadaşlara hayırlı olacak inşallah .

Yorum Ekle

yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hayırlı satışlar
                      Teşekkürler Sağalun

Yorum Ekle

dostum eline sağlık ama düzenlemene az kalmış header ve footer tamamlanırsa işin fiyatı artar

Yorum Ekle

proallturkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dostum eline sağlık ama düzenlemene az kalmış header ve footer tamamlanırsa işin fiyatı artar
                          düzenleme devam ediyor . footer hakkında son hali oyle idi ama düşünceni dikkate alacağım yeniden bir düzenleme yapacağım

Yorum Ekle

siturk Nickli Üyeden Alıntı
                            Altypaının opencart yada başka bi tema vs olması çok da önemli değil.
                            Önemli olan sen buna ne ekledin
                            üzerine emek harcayarak bi gelişim süreci yapmışşsın.

Çalmak çırpmak ayrı
                            geliştirip bi şeyler ekleyebilmek ayrı.
                            boş işlerle vakit geçireceiğimize ortaya emeğini koyup bi iş yapmıssın.

gayetde başarılı olmuş.

100 lira fiyatda çokda makul aslında
                            çok teşekkurler sitenin içerisinde birden çok paralı eklenti var ve kendim nasıl görmek istiyorsan oyle hazırladım birkaç dokunuşla almak isyten arkadaşın istedği hale getirebilir .

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                            X