Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Php ile yönetilebilir web sitesi yapimi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Php ile yönetilebilir web sitesi yapimi

öncelikle herkese merhaba , arkadaşlar şimdi bir konudan bahsedeceğim , biliyorsunuz ki internette bir çok hazir template ve script var , fakat bunlarin özellikleri yazan kişinin eklediği özellikler kadar , pekala biz niye kendimiz kendi keyfimize göre hazirlanmiş bir script yazmiyalim ? , sizden tek ricam , php yi tam anlamiyla nasil kavrayabilirim ? Hangi kaynaklara başvurabilirim , tamamen kendi kodlamam olan bir site yapmak için , yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum konum hakkindaki , saygilarimla ...

Bir çok php dersler var onları inceleyerek başlayabilirsin. Tabiki html css kavramlarına da hakim olman gerekmekte ki temada neyi nereye yerleştirmen gerektiğini de bilesin. Onun dışında işin özündeki mantık,
    veri ekleme, veri düzenleme, veri silme ve veriyi görüntüle. Böyle anlatınca çok kolay gibi oluyor ama biraz daha karışığı

Yorum Ekle

kaya11100 kardeşim öncelikle çok güzel bir konu açmıssın. Ben Youtube da Emrah yüksel üstadımız var onu takip ediyorum sürekli ve egitim yapıyorum hergun .Kendimi geliştirmek için.Sizede tavsiyem Emrah abiyi takip edip dersleri izleyebilirsin.Biliyorsunuz ki php yazılım kodlama java script css bu yazılım kodlamaları bir anda ögrenilecek birşey degil.Bu Biraz zaman alıyor.Ama isteyen herkez yapabilir kardeşim bu işi istiyorsan .

Yorum Ekle

Ne bileyim , açıkcası özeniyorum ya böyle süper yazılımlar yapanlara , şimdi reklam yapmak istemiyorum ama herkesin bildiği bir ilan yazılımı üreten firma var , onun yazılımlarına filan bayılıyorum resmen )

Yorum Ekle

yapılamıcak birşey yok ögrendikten sonra kardesim

Yorum Ekle

bir günde 30 ders izlemişim , birtanede defter aldım , oraya kısa kısa notlar alıyorum , 35.dersten sonra yönetilebilir site ve admin paneli entegrasyonunu anlatıyor müthiş zevkkli

Yorum Ekle

Eğer yeni başlayacaksan ve güncel bir şeyler öğrenmek istiyorsun PHP framework yapısını öğrenmen ve önereceğim framework Codeigniter veya Laravel öğrenmen olur

Yorum Ekle

script yazmaya başladık , gelişe gelişe , script çok yakında yayında olacak inşAllah , admin panelli olarak ... saygılarımla Demo vermiyorum şuan süpriz olsun

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                X