Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu sistemi kurabilecek olan varmı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bu sistemi kurabilecek olan varmı?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. https://codecanyon.net/item/josh-lar...d-crud/8754542 linkteki scripti warez olarak bulup indirdim. malasef kurulum baya karışık gibi. nasıl olur nasıl yapılır. yardımcı olacak arkadaş varmı aramızda. gerekirse ücret mukabelindede olabilir.

tasarım güzelmiş türkçe'ye çevrilip birazda düzenleme yapılırsa mükemmel bir script ortaya çıkar

Yorum Ekle

kmlhyt laravel kurulumu her zaman sorunludur özelden bana ulaş yardımcı olayım
      Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

sunucu aldığın yer ile görüş
        • PHP> = 7.0.0
        • OpenSSL PHP Uzantısı
        • PDO PHP Uzantısı
        • Mbstring PHP Uzantısı
        • Tokenizer PHP Uzantısı
        • XML PHP Uzantısı bunlar lazım de ayarlasınlar
        Script'i Free hostinglere kurmaya çalışıp burası niye çalışmıyor diyen arkadaşların yardım talepleri reddedilecektir.

Yorum Ekle

bilgisi olan farklı arkadaşlar. sizlerde tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum Ekle

Justnoble sana yukarda belirtmiş, sistem gereksinimlerini karşılar isen bu form sitesinde sana yardımcı olacak arkadaşlar muhakkak çıkar kardeşim

Yorum Ekle

akif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Justnoble sana yukarda belirtmiş, sistem gereksinimlerini karşılar isen bu form sitesinde sana yardımcı olacak arkadaşlar muhakkak çıkar kardeşim
              firmaya mesaj attım. gerekli tüm ayarların yapıldıgını ve özelliklerininin karşılandıgı yazıldı. şimdi yardım bekliyorum. teşekkür ederim şimdiden herkeze.

Yorum Ekle

tamamdır bilgilerini verirsen ve hostuna yazılımı yüklersen deniyebilirim.saygılar

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                X