Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Her Kim Yaptı İse Güzel Bir Seri İlan Scripti Olmuş

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Her Kim Yaptı İse Güzel Bir Seri İlan Scripti Olmuş

Umarım diğer script tasarımcılarınada ilham kaynağı olur her ne kadar ufak tefek eksikleri olsa da tasarımı ve harita sayfasına süper olmuş,

http://www.kralilan.com/

http://www.kralilan.com/haritada-ara

Paylaşılırsa güzel olur.

Yorum Ekle

Özel yaptırılmış paylaşılacağını sanmam ama bu seri ilan sitesi, seri ilan tasarlayan hazırcı kopyala yapıştır yapan yazılımcı üstadlara ilham olur diye umuyorum.

Yorum Ekle

asp bu scrript mysql veritabanı kullanmıyor mdb kullanıyor erzurumlu firmaya ait ama ismi çok dandik kralilan nedir ya isim konusunda tekil değil saçma sapan isimler kullanıyoruz.

Yorum Ekle

Evet isim dandik ama script güzel, buradaki veya piyasadaki yazılımcılardanda bu tarz tasarımlar bekleniyor. Varsın yapsınlar üstadlar ücretli olsun ama böyle güzel olsun.

Yorum Ekle

elifsaglam Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaslar bu yazılımda ne buldunuz anlamıyorum lınk vermiyorum bu konusubda uyarıldıgım ıcın vermıyorum pm den ulasın ne tarz web sıtesı ıstıyorsanız
            Elif hanım bu yazılım da ne mi var piyasadaki seri ilan scriptlerinin hepsi veya bazıları görseline varana kadar hepsi bir birinin kopyası bir tane yazılımcıda çıkpta (bu yazılımı yapan yazılımcı hariç) ben farklı bir seri ilan scripti hazırlayacağım demiyor yazılımcılar aynı scriptleri kopyalayıp renklerini ve yazı stilini değiştirip satmaya çalışıyor, bu scripti bir inceleyin birde piyasadakileri inceleyin bir karşılaştırın ardaki farkları sizde göreceğinize eminim, göremiyorsanız sizinde diğer hazırcı kopyala ufak değişiklik yap yapıştır yazılımcılardan bir farkınız yok demektir. Özellikle ücretli yaptırılan seri ilan scriptleri gerçekten profosyonel güzel scriptler oluyor, bir tane yazılım firması çıkıpta bu tarz özel yaptırılmış gibi bir script yapamıyor nedense, hazır olanı kullanmak hepsinin kolayına gidiyor.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
            X