Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil ilan scripti lazım arkadaşlar

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İSTEK Acil ilan scripti lazım arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar sorunsuz çalışan ilan scripti lazım bana yardımcı olana piyasada olmayan 20 tane script vereceğim.Tek şartım ilan scriptini başkasına satacağım için sorunsuz olmalıdır.

var bir kaç script fakat daha önce terbiyesizlik yapmıştın şimdi hatırladım

Yorum Ekle

FLaRe Justnoble

Yorum Ekle

Gülmekten bayıldım yaa scriptcibaba alem adamsın hahahaha

Yorum Ekle

Ben bu yazdıklarını çıktı aldım savcılıktan hakkında ip kullanıcı kimlik tespit çalışması yapılması ve ardındada ayrıca dava açacağım görürsün şakamı değilmi polis geldiğinde kapına terbiyesiz ağlaksız namussuz velet seni erzurumluyum diye yazma bari klavye kabadayısı

Yorum Ekle

Flare hocam bu arkadaşın ip adresini rica edecem yarın sabahtan ilk işim savcılıktan hakkında şikayetçi olacam savcılıktan alacağım soruşturma evrakının bir nussasını istanbul emniyet müdürlüğü siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüne ve asayiş şube müdürlüğüne iletmem gerekiyor çünkü ekte ip adresinide bildireyimki hakkında işlemler hızlıca yapılsın.

Yorum Ekle

• NumberOne
              NumberOne yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              erkcimsir hocam değmez bu gibi kendi bilmez madrabazlar heryerde en azından bu güzel forumda olmayacak ve barınmayacaklardır site yönetimi buna izin vermez..

hocam böylelerine haddini bildirmek lazım öyle ekran başından hakaret küfür edip bir karşılığı olmayacağını düşünmesinler.

Yorum Ekle

Bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur hayırlı uğurlu olsun.
              SORUŞTURMA NO:2016/48523

Yorum Ekle

scriptcibaba ve erkcimsir ayıp be kardeşim yaptığınız özelden ne yapacaksanız yapın.Forum içi bu şekilde paylaşımlar hiç hoş olmamış, FLaRe ve Justnoble görmüyormusunuz forum içinde sıkıntı var.

Yorum Ekle

harme dostum küfür ve hakaret eden terbiyesiz herifi eleştireceğine benide konuya dahil edip ayıp be kardeşim yaptığınız diyorsun yazılanlan mesajları okumadın sanırım.

Yorum Ekle

Hazırlanıyor...
                  X