Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ücretsiz İlan Sistesi 2020 Sahibinden.com Tarzın da Script

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ücretsiz İlan Sistesi 2020 Sahibinden.com Tarzın da Script

Merhaba Arkadaşlar.
    İnternette bulduğum ama birtürlü zamanın da çalıştırmadığım bir scriptidi.
    Bugün tekrardan karşıma çıktı şans eseri denedim biraz ugraştım çalıştı.
    İçimde utke kalmıştı çok şükür kurtulduk bu sıkıntıdan da

Scriptin Dikkat Çeken Özellikleri:
    • Tüm kontrolun admin panelinden olması.
    • Anasayfa da logonun yanında bulunan ülke bayrağı(hangi ülkeden girdiyseniz o ülkenin bayrağı otomatik çıkıyor) ve istediğiniz ülkenin dilini ve paylaşımlarını görebiliyorsunuz.
    • Tüm ülkelerin "Dillerini" ve "Para birimleri" seçtiğiniz ülkeye göre otomatik olarak eklemesi.
    • Tüm ülekerin "Şehirlerinin" otomatik olarak ekli olması ve seçilebilmesi.
    • Anasayfada büyük arama bölümünün olması.Ürün ve Ülke olarak aynı anda arama yapması.
    • Tüm üyelerin ücretsiz veyahut(ayarlarına göre ücretli) ilan paylaşabilmesi.
    • Profesyonel şık tasarımının olması(sahibinden.com) tarzında.

Kodlama Dili: Php
    Tema Sayısı: 2

Ekran Görüntüleri

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  ilan_scripti.png Görüntüleme: 4 Büyüklüğü:  960.2 KB
    Videolu Anlatım:

Dolu Demosu: https://www.kisa.link/NQ8K
    Demo: https://www.fevzikilinc.com/
    İndirme Linki: https://yadi.sk/d/z3p3LLJ-6XNatA

ellerine emeklerine saglık kardeşim...

Yorum yap

selam ellerine salik kurulumunu anlatarmisiniz

Yorum yap

arkadaslar kurma bilginiz varmi nasil install olunur

Yorum yap

cpanelde kurdum cpanelde base kapama yok.bundan baska sayfa gostermiyor

Yorum yap

Merhaba, burda kurulumla alakalı video var konunun en altında da var. Videolu kurulum: https://youtu.be/jmKWvA2V9f4

Yorum yap

youtube izledim. cron jobs sayfasina girerken hata veiryor neden ola bilir install tamamlanamiyor

Yorum yap

bu neden ola bilir bu hata install olurken cron jobs sayfasina girerken hata veiryor install tamamlanmiyor

Yorum yap

Merhaba
                  kusura bakmayın ara ara girip bakmaya çalışıyorum bundan dolayı biraz gec yazıyor olabilirim.
                  Şimdi sorununa gelecek olursak ne tür bir hata alıyorsun hata kodu vs varmı yada bir ekran görüntüsü atabilirmisiniz hatayı gösteren.
                  1- Hostiginiz ücretlimi free hostingmi?
                  2- lixumu sunucunuz windowsmu
                  3- Php versiyonunuz nedir acaba?
                  4-Database kullanıcı adını ve şifresini dogru yazdiginizdan emin olun.

yada yapamazsanız şifre ve ftp k.adi verirseniz bakabilirim ama kendiniz yaparsanız daha saglıklı olur ögrenmiş olursunuz ve sizinle aynı sorunu yaşayam arkadaşlara da yardimci olmuş olursunuz.
                  Saygılar.

Yorum yap

cpanel deyisince install oldu .Yonetim paneli nasil turkce edelim. oluyormu yonetim paneli
                    En son düzenleyen maga; 08-28-2020, 21:46.

Yorum yap

Aslı maga tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      cpanel deyisince install oldu .Yonetim paneli nasil turkce edelim. oluyormu yonetim paneli
                      Merhaba
                      Evet oluyor.
                      Yönetim paneline girin.
                      Alta doğru inin Setup a gelin.
                      "Languages" seçin.
                      "Translate Site texts" Seçin ve oradan hangi tarafı düzeltmek istiyorsunuz seçip düzeltmeye başlayın.
                      Saygılar.

Yorum yap

selam aleykum arkadaslar site duzenleme yapirken soyle sorun cikiyor symlink() has been disabled for security reasons - Please see this article for more information. sunu nasil duzenleme yapariz hosting symlink desteklemiyor

Yorum yap

kardesim dm bakarmisin

Yorum yap

selam Yonetim panelinden nasil sehirler ekleye biliriz duzenleye biliriz

Yorum yap

Aslı maga tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              selam aleykum arkadaslar site duzenleme yapirken soyle sorun cikiyor symlink() has been disabled for security reasons - Please see this article for more information. sunu nasil duzenleme yapariz hosting symlink desteklemiyor
                              Merhaba kardeşim.
                              Hosting sağlayıcınla görüşüp ayarı açması gerekiyor.

2.Soruna gelince Setup kısmından "countries" bölümünden istediginiz ülkeyi install edebilirsiniz şehirlerin hepsi otomatik gelicektir. Anasayfada da install ettiğiniz ülkenin bayrak resmi seçilebilir olarak gelicektir.
                              Geç cevap için kusura bakmayın yoğunluğumdan dolayı çok giremedim bu ara.
                              Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X