Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ücretsiz e-ticaret siteniz olsun Eticaret Scripti 2020

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

merhabalar https://www.phpscripttr.com/ucretsiz...-scripti-2020/ script indirim kurdum ayarladım suanda sitem aktif ama tasarım konusunda eğiştirmek istiyorum index.html ye girdigim zaman izin gerekiyor diyor anlamadım ne izni almam gerekiyor tasarımı değiştirmek için

Yorum yap

Aslı ekrem42 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      merhabalar https://www.phpscripttr.com/ucretsiz...-scripti-2020/ script indirim kurdum ayarladım suanda sitem aktif ama tasarım konusunda eğiştirmek istiyorum index.html ye girdigim zaman izin gerekiyor diyor anlamadım ne izni almam gerekiyor tasarımı değiştirmek için
      Merhabalar.
      Hata ile karşılaştığınız sayfanın ekran görüntüsünü yollarmısınız?
      Saygılar.

Yorum yap

Aslı blackburne tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hocam merhabalar maalesef invaild license code hatası veriyor scripti biraz kurcaladım verify_license fonksiyonu hala aktif sanırım
        Merhabalar.
        Kurulum aşamasında şifreyi doğru girdiğinizden emin olunuz.
        Saygılar

Yorum yap

• endy
          endy yorumladı
          Yorumu Düzenleme
          Merhaba Fevzi bey Paylaşımınız için teşekkürler
          localhost kurulumunda bu sorun benimde başıma gelmişti çözdüm diğer arkadaşlarla paylaştım.

localhost kurulumunda ( Invalid License Code!localhost ) hatası alan benim gibi arkadaşlar var ben bu sorunu çözdüm 
          şimdi sizlere nasıl yapılacağını anlatmak istiyorum öncelikle sunucum wampserver wamp64  bu pek önemli değil aslında başlayalım Bilgisayarımızda Başlat butonuna tıklayın ardından Bilgisayar giriş yapın Wamp C Diskte kuru diye düşünüyorum C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne gel orada hosts dosyasını metin editöründe aç 

Localhost.com 127.0.0.1
          127.0.0.1 www.seninsite.com
          ​​​​​​​127.0.0.1 seninsiten.com

Şeklinde yaz ve kayıt et daha sonra tarayıcıya http:// olmadan -  seninsiten.com/install    - Yaz Enter artık kurulum tamam dır.

index.html dosyayı açtıgım zaman burda gözükmesi gerekiyor kodlar ama gözükmüyor mesela kategorileri değiştirmem gerekiyor ama kodlar gözükmüyor yani bildigim kadarıyla index.html dosyası bütün kodlar burda diye biliyorum

Yorum yap

Aslı ekrem42 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          index.html dosyayı açtıgım zaman burda gözükmesi gerekiyor kodlar ama gözükmüyor mesela kategorileri değiştirmem gerekiyor ama kodlar gözükmüyor yani bildigim kadarıyla index.html dosyası bütün kodlar burda diye biliyorum
          Merhabalar.
          Hayır php scriptlerde orda olmaz ayarlar bu tarz scriptleri degiştirmek istiyorsanız css ve php bilginizin biraz olması lazım.
          Şunuda ekliyeyim php script oldugu için çogu css ve degiştirme özelliklerini admin panelinden yapabilirsiniz.
          Extra degişiklikler için de scriptin tema dosyalarından degişiklik yapabilirsiniz css ve php bilginizin olması lazım.
          Saygılar.

Yorum yap

Teşekkür Ederim İyi Günler

Yorum yap

Hocam çok istek olmuş türkçeleştirip verme şansınız varmı bizde kullanmak istiyoruz scripti teşekkürler. Son Dakika Haberler

Yorum yap

Merhabalar , öncelikle elinize sağlık paylaşım için.Siteyi kurdum fakat profil fotoğrafı yüklemek istediğim de ya 403 hatası alıyorum yada bağlantı bulunamadı hatası sizin kendi demo siteniz de denediğimde çalışıyor.Sizce problem ne olabilir?

Yorum yap

Aslı CALISKAN16 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Merhabalar , öncelikle elinize sağlık paylaşım için.Siteyi kurdum fakat profil fotoğrafı yüklemek istediğim de ya 403 hatası alıyorum yada bağlantı bulunamadı hatası sizin kendi demo siteniz de denediğimde çalışıyor.Sizce problem ne olabilir?
                  Merhabalar.
                  Sorun yazma izniyle alakalı dosyalara düzgün yazma izni verdinizmi bir bakın.
                  Saygılar.

Yorum yap

Merhaba. Öncelikle script için çok teşekkür ediyorum. Yayımlamadan düzenleme yapmak açısından scripti localhost'a yükledim. Kurulum başarılı bi şekilde gerçekleşti gibi görünüyor ama "Invalid License Code!localhost" hatası veriyor. Önceki yanıtlara baktım ama Lisans kodunun yanlış yazılmış olabileceğini söylemişsiniz. Elimle bile yazmadım ordakini kopyala yapıştır yaptım. Hatanın çözümü hakkında yardımcı olabilir misiniz ? Elleriniz dert görmesin şimdiden, teşekkürler.

Yorum yap

• endy
                      endy yorumladı
                      Yorumu Düzenleme
                      Merhaba localhost kurulumunda ( Invalid License Code!localhost ) hatası alan benim gibi arkadaşlar var ben bu sorunu çözdüm 
                      şimdi sizlere nasıl yapılacağını anlatmak istiyorum öncelikle sunucum wampserver wamp64  bu pek önemli değil aslında başlayalım Bilgisayarımızda Başlat butonuna tıklayın ardından Bilgisayar giriş yapın Wamp C Diskte kuru diye düşünüyorum C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne gel orada hosts dosyasını metin editöründe aç 

Localhost.com 127.0.0.1
                      ​​​​​​​127.0.0.1 seninsiten.com

Şeklinde yaz ve kayıt et daha sonra tarayıcıya http:// olmadan -  seninsiten.com/install    - Yaz Enter artık kurulum tamam dır.

Merhaba localhost kurulumunda ( Invalid License Code!localhost ) hatası alan benim gibi arkadaşlar var ben bu sorunu çözdüm
                    şimdi sizlere nasıl yapılacağını anlatmak istiyorum öncelikle sunucum wampserver wamp64 bu pek önemli değil aslında başlayalım Bilgisayarımızda Başlat butonuna tıklayın ardından Bilgisayar giriş yapın Wamp C Diskte kuru diye düşünüyorum C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne gel orada hosts dosyasını metin editöründe aç

Localhost.com 127.0.0.1
                    127.0.0.1 seninsiten.com

Şeklinde yaz ve kayıt et daha sonra tarayıcıya http:// olmadan - seninsiten.com/install - Yaz Enter artık kurulum tamam dır.

Yorum yap

• Harun41
                      Harun41 yorumladı
                      Yorumu Düzenleme
                      Merhabalar bunu direk dosyanın alt kısmınamı yazıyoruz ? biraz daha detaylı anlatabilirmisin ? ben denedim ama yine olmadı

• endy
                      endy yorumladı
                      Yorumu Düzenleme
                      merhaba harun41 evet host dosyasının en altına ekleyiniz örnek:

127.0.0.1 webilgi.net
                      127.0.0.1 www.webilgi.net
                      veya
                      localhost webilgi.net
                      localhost www.webilgi.net

Şeklinde olacak
                      daha sonra Wampserveri yeniden başlatınız.
                      kolay gelsin

merhaba ben sıteye odeme modulu eklemek ıstıyorum -shopinext- nasıl ekleyebılırım .

Yorum yap

merhaba, scripti yükledikten sonra sizinde yaptığınız gibi (install) butonuna basıyorum fakat şöyle bir hata alıyorum. (.com/install adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.) bu sorunu nasıl çözebiliriz.

Yorum yap

Phpmailer ı seçtim gerekli bilgileri girdim ama mail kutusunda verilen adres RFC 2822, 3.6.2 ile uyumlu değil. bu hatayı aldım acaba sebei nedir

Yorum yap

Aslı Alit tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Merhaba;
                          Fatura modülünü nasıl düzeltilir ? Fatura çıktısı alınca adres bilgisi çıkmıyor
                          hello sir,
                          I can fix this problem easily..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X