Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ücretsiz e-ticaret siteniz olsun Eticaret Scripti 2020

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ücretsiz e-ticaret siteniz olsun Eticaret Scripti 2020

Merhaba Arkadaşlar.
    Bu scripti internette dolaşırken gördüm hoşuma gitti paylaşım dedim.
    Sizin için test ettim hiç bir sorunu yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Dikkat çeken özellikleri:

1. İki adet katagori stili var(1.Resimli katagori 2.Sade katagori {dikey} )
    2.Tüm dünya para birimlerini ve para sembollerini admin panelinden rahat bir şekilde aktif edebiliyorsunuz.
    3.Yedi adet ödeme yöntemi olması çok iyi ve + olarakta eklenebiliyor çok basit.
    4.Tüm sitedeki herşey en ufak nokta bile admin panelinden yonetilebiliyor.
    5.Slider yönetimi çok iyi 3 adet farklı slider teması var.
    6.Slider da üstüne yazılan yazıların ve butonların yüzlerce farklı efektleri.
    7.Basit ve anlaşılır katagori yönetimi(olduğundan da basit)
    9.Admin panelinden türkçeye çevrilmesi.
    10.Kolay Kurulum(dosyaları ftp yükleyin database oluşturun direk domainismi.com yazın yükleme ekranı gelecek.)
    11.Ücretsiz olması.

Kodlama Dili: Php
    Tema Sayısı: 1

Not: Talep olursa türkçeye çevirebilirim ve eklenti de yazabilirim istek olursa.

Videolu Kurulum:

Demo Linki: https://www.fevzikilinc.com/webilginet-eticaret/
    Orjinal Demo: https://bit.ly/2W87apM
    İndirme linki: https://yadi.sk/d/rDL-eyIXNNF2tQ

Ekran Görüntüleri

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  ekran_png.jpg Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  121.4 KB

fevzi kılınç merhaba türkçeye çevirip paytr ve n11 gittigidiyor sahibinden hepsiburada gibi pazaryeri modulü ekleyebilirsek dahada güzel olacak nasıl yardımcı olabilirsin kardeşim..
    En son düzenleyen elliot; 07-25-2020, 22:51.

Yorum yap

Aslı elliot tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      fevzi kılınç merhaba türkçeye çevirip paytr ve n11 gittigidiyor sahibinden hepsiburada gibi pazaryeri modulü ekleyebilirsek dahada güzel olacak nasıl yardımcı olabilirsin kardeşim..
      Merhaba elliot
      Türçeye çevriliir çok zor değil paytr de eklenbilir.
      Pazaryeri derken herkes ürününü satmasınımı istiyorsun ? her üye olan?
      Öyle ise bu scriptle bunu yapmak mümkün değil o tarzda daha iyi ilan scriptleri var eskiden de paylaştıgım baya ilan scriptimiz vardı isterseniz onları da gönderebilirim.
      Paytr ile alakalıda bi incelemem lazım kodu alabilirsek bir sıkıntı olmaz çalışma kodunu bulabilirsen yada isteyebilirsen inceleriz.
      Saygılar.

Yorum yap

• Fevzi Kılınç
        Fevzi Kılınç yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Türçeye çevirmeyi admin panelinden yapabilirsiniz 22 sayfa bir türçeye çevrilecek yer var, takıldıgınız yer olursa yine yardımcı olabilirim.
        Çok Zor birşey yok türkçeye çevirmekte tamamen admin panelinden çevrilebiliyor.
        Google çeviriden ingilizce yazanyeri kopyalıyıp çıkan türkçe karşılığı yazıp ve sonun da kaydetmeniz yeterli olucaktır.

Türkçeye çevirme yolu: admin paneline girin ve general settings sekmesini tıklayın açılan alt katagoride Language Settings Tıklayın Açılan sayfadan "Edit Translations" bölümüne tıklayın ve bukadar editlemeye başlayabilirsiniz. 22 Sayfanın tümünü editledikten sonra Admin paneli dahil tümüyle türkçeye çevrilecektir.

Saygılar.

Türkçeye Çevirdim scripti sorunsuz çalışmakta script pazar yeri seçenegi mevcut scriptte ben bir sıkıntı göremedim sadece php 7.3 sürümde hatalar verdi php 7.0 yaptıgımda herşey sorunsuz çalışmaya başladı...

Yorum yap

Merhabalar Sitenin logosunu yüklüyorum footerde super görünüyor üstte çok küçük kalıyor nasıl düzeltebiliriz...

Yorum yap

Merhaba Büyültebiliriz ama biraz dengesiz olur.
          Menü ile logo arasında baya bir mesafe kalır ve arama bölümü dengesizleşir.
          Şöyle yapmanı tavsiye ediyorum logo tasarımını daha düzgün yaparsan büyük yazılarla photoshopta düzenlersen o açığı kapatabilirsin.
          Yine de büyütmek istiyorsanız düzenleme yapayım?
          Saygılar.

Yorum yap

Merhaba;
            Fatura modülünü nasıl düzeltilir ? Fatura çıktısı alınca adres bilgisi çıkmıyor

Yorum yap

Aslı Alit tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Merhaba;
              Merhaba
              Deneyip bilgi vereceğim.
              Saygılar.

Yorum yap

Aslı Alit tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Merhaba;
                Merhaba
                Eklentideki invoice.php dosyasını application\views\order içine atın ve degiştir diyin işlem tamamdır adres bilgileri faturaya gelicektir.(ekran görüntüsü inceleyebilirsiniz).
                Saygılar.
                Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  ekran_fatura.png Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  372.5 KB
                image_71.zip

Yorum yap

Merhaba, script için teşekkür ederim. Aynı şekilde kurulum yaptıktan sonra Invalid Licence Code hatası alıyorum, çözümü var mıdır?

Yorum yap

• endy
                    endy yorumladı
                    Yorumu Düzenleme
                    Merhaba localhos tamı kuruyorsun bunu deneyiniz

Merhaba localhost kurulumunda ( Invalid License Code!localhost ) hatası alan benim gibi arkadaşlar var ben bu sorunu çözdüm 
                    şimdi sizlere nasıl yapılacağını anlatmak istiyorum öncelikle sunucum wampserver wamp64  bu pek önemli değil aslında başlayalım Bilgisayarımızda Başlat butonuna tıklayın ardından Bilgisayar giriş yapın Wamp C Diskte kuru diye düşünüyorum C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne gel orada hosts dosyasını metin editöründe aç 

Localhost.com 127.0.0.1
                    127.0.0.1 www.seninsite.com
                    ​​​​​​​127.0.0.1 seninsiten.com

Şeklinde yaz ve kayıt et daha sonra tarayıcıya http:// olmadan -  seninsiten.com/install    - Yaz Enter artık kurulum tamam dır.

Aslı mrboolean tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Merhaba, script için teşekkür ederim. Aynı şekilde kurulum yaptıktan sonra Invalid Licence Code hatası alıyorum, çözümü var mıdır?
                  Merhaba acaba lisans kodunu yalnışmı girdiniz kurarken?
                  Ben öyle bir hata almadım başka alan varmı bilemedim.
                  İsterseniz tekrardan kurmayı deneyiniz.
                  Saygılar.

Yorum yap

Merhaba duzgun bır sekılde analtmıssınız ama tam anlayamadım daha dogrusu dosyayı bulamadım fatura bılgısınde adres secenegı yok bunu daha ayrıntılı anlatabılırmısınız rıca etsem şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

Aslı bnymn1998 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Merhaba duzgun bır sekılde analtmıssınız ama tam anlayamadım daha dogrusu dosyayı bulamadım fatura bılgısınde adres secenegı yok bunu daha ayrıntılı anlatabılırmısınız rıca etsem şimdiden teşekkür ederim.
                      Hocam YapAbildiniz Mi Bilmiyorum Ama fevzi Beyin Attığı image_71.zip Klösörünü indirin. Klösörü Çıkartın invoice.php Klösörü Gelecektir. application\views\order Klösörünün içine atın ben yqaptım gayet Sağlıklı Oldu

Yorum yap

Arkadaşlar Merhaba Script Hakkında Bir Şey Sormak İstiyorum Ana Sayfadaki Katagori Sayfasındaki Menülerin Rengini Değiştirme Şansımız Var Mıdır.

Yorum yap

Hocam merhabalar maalesef invaild license code hatası veriyor scripti biraz kurcaladım verify_license fonksiyonu hala aktif sanırım

Yorum yap

• endy
                            endy yorumladı
                            Yorumu Düzenleme
                            localhos'tamı kuruyorsu bunu denermisin

Merhaba localhost kurulumunda ( Invalid License Code!localhost ) hatası alan benim gibi arkadaşlar var ben bu sorunu çözdüm 
                            şimdi sizlere nasıl yapılacağını anlatmak istiyorum öncelikle sunucum wampserver wamp64  bu pek önemli değil aslında başlayalım Bilgisayarımızda Başlat butonuna tıklayın ardından Bilgisayar giriş yapın Wamp C Diskte kuru diye düşünüyorum C:\Windows\System32\drivers\etc klasörüne gel orada hosts dosyasını metin editöründe aç 

Localhost.com 127.0.0.1
                            127.0.0.1 www.seninsite.com
                            ​​​​​​​127.0.0.1 seninsiten.com

Şeklinde yaz ve kayıt et daha sonra tarayıcıya http:// olmadan -  seninsiten.com/install    - Yaz Enter artık kurulum tamam dır.
                        Hazırlanıyor...
                        X