Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

kurumsal bir script var bunun kurulum videosunu çekermisiniz

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• kurumsal bir script var bunun kurulum videosunu çekermisiniz

Kurumsal bir script var bunu kuramadım bir türlü acaba bunu kurulum videosunu çekseniz hem içerik olur youtubede hemde ben faydalanırım . şimdide n teşekkürler link: https://yadi.sk/d/dmGyBIDPTQeXQw scripti aldığım sayfa : https://www.phpscripttr.com/ucretsiz...ma-scripti-v4/

Merhaba kardeşim diğer kurulumlar ile aynı ve sorunsuz çalışmaktadır daha önce ben kurdum çalıştırdım dikkat etmen gereken kısım
    ozzzpanel\system dizini içerisinde,

ayar.php’de aşağıdaki satırları oluşturduğunuz veritabanı bilgilerinizi giriniz.

## Bağlantı Değişkenleri ##
    ** $host * = * *”localhost”;
    ** $user * = * *”root”;
    ** $pass * = * *””;
    ** $db * * *= * *”firma4″;

fonksiyon.php dosyası içerisinde 14. satırdaki site adı yerini kendi site adınıza göre başında “www” olmadan girin,
    localhost a kuruyorsan bu şekilde $site = $www . “localhost”;

Kurulum için buraya bakabilirsin

Yorum yap

local host ve hosta kurdugumdada tüm adımları yapıyorum veritabanı bilgilerini ozzpanel/ içindeki ayar.php dosyasına kaydediyorum. aynı dizindeki fonksiyon.php dosyasınada kurmuş olduğum alan adını yazıyorum ama sadece beyaz ekran geliyor ekrana hiçbirşley yok

Yorum yap

Aslı mucahid1968 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        local host ve hosta kurdugumdada tüm adımları yapıyorum veritabanı bilgilerini ozzpanel/ içindeki ayar.php dosyasına kaydediyorum. aynı dizindeki fonksiyon.php dosyasınada kurmuş olduğum alan adını yazıyorum ama sadece beyaz ekran geliyor ekrana hiçbirşley yok
        Merhaba kardeşim.
        Şimdi indirip deniyorum bakalım sonucu yazarım size.
        Saygılar.

Yorum yap

Aslı mucahid1968 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Merhaba İndirip kurdum.
          Dediğiniz gibi beyaz sayfada kaldı .htacces ile alakalı oldugunu düşündüm önce çok ugraştim düzelmedi.
          Sorun php versiyonuyla bu script eski oldugundan dolayı yeni php versiyonun da çalışmıyor.
          Php versiyonunuzu düşürerek deneyiniz çalışacaktır.
          Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X